Ocena kierowcy - Nissan Note I Mikrovan

Silnik 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 2008
Nissan Note I Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Inne
jazda notekiem sprawia mi ogromną przyjemność. mieści ono w sobie wszystkie walory na jakie zwracałam uwagę przy wyborze auta:uroda, inteligencja (w tym zużycie paliwa), cena.
przyjemny, w miarę cichy odgłos pracy silnika. Podczas postoju często nie jestem pewna czy silnik jest włączony
obecnie bez zastrzeżeń aczkolwiek na począku użytkowania zdażało mi się nie wyczuwać krókkiej drogi przełączanina biegów i z trzeciego biegu wracałam na drugi. ajjjj.
autko łatwe w prowadzeniu, precyzyjny skręt, twarde zawieszenie. układ hamowania wspaniały.
Doskonałe wyważenie wielkości tylnej i przedniej szyby daje wrażenie \"jak w akwarium\". Atutem są również duże lusterka boczne.
przejście z miękkiego fotela forda na twardy fotel nissana było zauważalne na niekorzyść tego drugiego. rozczarowała mnie funkcja regulacji fotela na wysokość. wymienione mankamenty całkowicie niwelowane są wysokim ustawieniem fotela , dającym przyjemność wchodzenia do auta i wychodzenia. rozmieszczenie przycisków, dostęp do schowków w porzo.zegary z czerwonymi cyframi to jedyny poważny mankament
spełniają swoją funkcję od momentu włączenia. no może trochę głośna klima na 2poziomie.
doskonałe rozwiązania przestrzenne jak na taki krótki samochód
jeżdżę ekonomicznie i ekologicznie dlatego z przyjemnością odczytuję wynik komputerowy , średnio 5,2l/100km
salonówka z silnikiem 1,6 110 KM , wyposażeniem w wersji acenta za 43 tys. to baaardzo dobry interes.
na razie doskonała
mam nadzieję że trafiłam na udany egzemplaż

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V 110KM 81kW [l/100km]

5,4