Ocena kierowcy - Nissan Primera I Sedan

chudyy, 19 lat temu
Rok produkcji 1994
Nissan Primera I Sedan 1.6 90KM 66kW 1990-1996 - Oceń swoje auto
lub nawet bardzo dobrze - jestem bardzo zadowolony
jezeli chodzi o prace silnika jedyne zastrzezenia do pracy na wolnych obrotach - potrafia skakac od 700 do 1400. Poza tym wszystko oki - nic nie puka nie stuka. Przyspiesza dynamicznie.
Wszystko płynnie i bez jakichkolwiek problemów
Auto prowadzi sie doskonale - nawet przy szybkiej jeździe na zakrętach nie jest ani pod ani nadsterowne, w porównaniu do aut zblizonych wiekiem i klasą to Primka wypada doskonale. Jedyna wada czasem (raz na 100000) zaciera się krzyzak - koszt ok 30 zyli, chyba że zapiecze się ostro wtedy trza już rozbierać całą kolumnę i koszta rosną o geometrię...
brak uwag
brak uwag - dla mnie auto z lat 90 a i teraz wygląda super, a podmuchy powietrza... nie robie sobie z nich nic a auto... też:)
Tutaj mam pewne uwagi rozgrzewa się długo - oczywiscie nie siilnik ale nagrzewnicę bym troszkę podrasował, choć fakt - nie sprawdzałem jej może trza by sie nią zainteresować (zadbać)
jak na auto tego wieku miejsca jest naprawde dużo - sam jestem dość wysoki i nie mam żadnych problemów. z tyłu też bez problemu dla 3 osób, a dla 2 to już pełen komfort - podłokietnik naprawdę w dobrym miejscu i na dobrej wysokości.
nie mam żadnych zarzutów
Mogę się wypowiadac tylko o gazie - zimą ok 11 litrów przy czym nie należe do osób o delikatnej stopie... Latem ok 9 - 10 l. Oczywiście wszystko się zmienia w trasie - wówczas mogę się pochwalić spalaniem ok 8 litrów gazu więc chyba nieźle
Za takie pieniądze nie da się kupić auta konkurencji - o tak niezawodnej konstrukcji
To auto poza standardową obsługą nie ma usterek - ono po prostu jeździ i nic się nie dzieje, nic nie trzeszczy w plastikach, nic nie tłucze w zawieszeniu, elektryka się nie psuje, szybki otwieraja się tak samo szybko jak dawniej
Polecam kazdemu ten wóz - jest niezawodny

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 90KM 66kW [l/100km]

8,8