Ocena kierowcy - Nissan Primera I Sedan

Silnik 2.0 16V 4x4 115KM 85kW
Rok produkcji 1994
Nissan Primera I Sedan 2.0 16V 4x4 115KM 85kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Jestem bardzo zadowolony!!!!!!!
kultura pracy rewelacyjna , elastyczność wystarczająca
poza biegiem wstecznym który przy włączaniu strasznie halasuje (głośno wchodzi)
wszystko super tylko nie dajcie sie namowic na opony niskoprofilowe!! ja się dałem namówić i musiałem drązki wymieniać po dwóch sezonach ale to nie wina auta tylko dróg
chociaż brakuje klimy ale chocia ż webasto jest
z przodo w zupełności wystarcz ja mam 197 cm a z tyłu jechałem raz to dla mnie troche ciasno
i wszystko jasne
pierwszy raz nie mogłem uwierzyc na trasie Słowacja i powrót(Olsztyn) spalił 6 litrów benzyny wtedy jeszcze gazu nie miałem a na trasach krótszych to 7 litrów bezołowiowej w mieście palił od 8 do 11 od dwoch lat nie licze bo jezdze na gazie( nie podwójnym )
Mogło by być lepiej bo kupowałem auto nowe bardzo drogie a teraz za mój samochód który jest bezwypadkowy i świetnie się spisuje mogę ( ale nie muszę) dostać ok. 11000 pln.! To straszne!!!!!!! A samochód przez te leta wzbogacałem między innymi w cd+zieniarka+el.antena nowe głośniki 8szt., alunie,dwa komplety kól(zima lato),termometr, 3 zabezpieczenia,spoiler+trzeci stop i wiele innych.Dlatego nie planuję sprzedać mojej primci,myślę o kupnie drugiego ale nissan pozostanie pewnie do końca!
Niźle chociż jak to w samochodzie dwunastoletnim co jakiśczas coś się psuje ale na razie to tylko drobiazgi
Zadnych!!!!!!!!!!!!!!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 4x4 115KM 85kW [l/100km]