Ocena kierowcy - Nissan Primera II Hatchback

junior, 13 lat temu
Silnik 1.6 16V 99KM 73kW
Rok produkcji 1999
Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Inne : niezawodność - nie jest to 100% japończyk, ale P12 czyli następca się chowa.
Jak na 1.6 100 KM i takie gabaryty nie spodziewajcie się rakiety, chcecie lepszych osiągów to polecam 2.0 i 140 KM. Auto dla ludzi którzy już się wyszaleli, super dla rodzin z dziecmi, bezpieczne i niewymagające nakładów pienieżnych, no chyba że trafi się jakiegoś odpicowanego trupa.
To tylko 1.6 i 100 KM wiec szału sie nie spodziewałam i tak tez jest. Do normalnego przemieszczania się jest ok.
Trochę wsteczny przeszkadza, czasem trzeba \"wysprzęglić\" i wrzucić jeszcze raz.
Cicho, wygodnie, spokojnie.
Bez zarzutu.
Wszystko na swoim miejscu, czytelne i przejrzyste.
Klimatronic działa i jest super.
Dla rodziny z 2 dzieci hatchback wystarczy.
Przy prędkościach do 14o spokojnie i cicho,przy większych wiadomo to nie luksusowa limuzyna.
Spalanie 8-10l lpg to całkiem nieźle przy \"normalnej\" jeździe. Przy \"zamulaniu\" - to norma.
Za te pieniadze (mnie kosztowała 13000 z lpg) dobry wybór. Nawet dla fanów aut niemieckich (jednego udało mi sie do tego auta przekonać)
Przez rok 25 tys km przejechane i padła opornica od regulacji wentylatora-działał tylko na najwyższych obrotach-koszt 50zł. Korozja tłumika - podspawanie - koszt 30zł.
Zero usterek.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 99KM 73kW [l/100km]