Lista ocen Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 (50)

~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
fajny duzy samochod ze spora iloscia fajnych opcji , dobrze sie prowadzacy i plynacy po drodze. duzy bagaznik i niezawodnosc oraz \"j\" w seri samochodu swiadczy o pochodzeniu
3,5
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Polecam amatorom bezpiecznej jazdy(4 PP + ABS) oraz spokojnym kierowcom.
~norfred
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
mimo wymienionycb usterek , jestem zadowolny z tego samochodu... chociaz szkoda że to nie wutomat...
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Trochę mierzi na niskich obrotach, szczególnie przy manewrach "na trasie".Generalnie lubi wysoki i b. wysokie obroty (Silnik)
4,1
~Damin.se
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
OK. wmiare cichy. moc 100KM wystarczy do ekonomicznej jazdy. odpala bez problemu. Lanicuch rozondu to duzy plus w tym silniku (Silnik)
3,2
~maciek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
TO NIE JEST JAPONIEC! I o tym trzeba pamietac kupujac to auto. Moj jest zrobiony w Anglii i taka jakosc przezentuje. Do tego potwornie drogie czesci, kilkakrotnie drozsze niz np do Fordow czy Peugeotow. Niby to Nissan, a w sumie jedyne co ma z japonczyka to ceny czesci. Jakosc lezy.
~dark123
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Jak dla mnie za pieniądze rzędu 12 tyś mam duży samochód z wielkim bagażnikiem, średnio ekonomiczny ze względu na spalanie (ale to brałem pod uwagę biorąc duży samochód), ale za to komfortowy. Jeśli ktoś chce tanio kupić samochód o większych gabarytach, niesportowy i jest w stanie przełknąć większe spalanie. To szczerze gorąco polecam !!!
3,7
~bjjtygrys
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Silnik mało elastyczny i jak dla mnie zdecydowanie za słaby choć do normalnej jazdy zupełnie wystarczający. (Silnik)
~lukas
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Po porostu dobre auto za nieduże pieniądze. Polecam wszystkim - jest to dobra alternatywa dla passatów, golfów i innych niemieckich \"prostych\" aut. ten samochód ma \"coś\" w sobie.
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
12,0
3,6
~marek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Silnik- właściwie bez poważniejszych usterek, odpala w największe mrozy -30 za pierwszym, gdzie sąsiad nowym autem nie daje rady. Jadąc nie bałem się, że mnie zawiedzie. Na trasie troche za mało KM do wyprzedzania, ale generalnie Ok. Spalanie w mieście Lublin-czy to zima czy lato zawsze 10l przy spokojnej jeździe.
Nissan Primera II Hatchback