Lista ocen Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 (31) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Prowadzi się jak po szynach(z zachowaniem zdrowych proporcji do innych aut). Nigdy przez te 8 miesięcy(zima, wiosna, lato) nie miałem podbramkowej sytuacji. Dramatem jest natomiast tempo w jakim zużyciu podlegają(górne wahacze, amortyzatory, golenie). To nie jest auto na polskie drogi-a szkoda.
~jeremy
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Dobrze trzyma sie drogi na zakretach i ma bezpośredni układ kierowniczy, jednak w naszym kraju denerwuje za sztywne zawieszenie iodgłosy chałasujacy prawy przedni wachacz. Fatalna skrętność , w rzadnym samochodzie sie nie spotkałem z tak duzym promieniem skrętu
~norfred
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
zakręty tym samochdem pokonuje sie poprostu bosko, tryma się drogi jak przyklejony.... mina pasażera w trakcie pokonywania zakretów BEZCENNA. Niestey polskie drogi seoje robią i wachacze górne wymieniałem juz dwa razy, dolne tylko tujeje z prawej strony.
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Na dobre drogi - bomba! Bez problemów wybiera poprzeczne nierówności - kłopot z "naszymi" drogami. W Wawie tragedia - cierpię słuchając jakie stuki i puki znosi zawieszenie na dziurach...Nie po to się kupuje auto! Te drogi to jeden, wielki kanał!!!
~lukas
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Samochód świetnie trzyma się drogi (jakby był do niej przyklejony). Jedynym problemem są górne wahacze, które podobno często się zużywają (ja wymieniłem jeden raz i jeżdżę ok 40000 km bez problemu - kupiłem podróby).
~Damin.se
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
zawieszenie w miare twarde. Pewne zachowanie na drodze. Belka z tylu. wielowachaczowe zawieszenie z tylu lepiej sobie radzi z nierownosiciami, zakrenty i komfortem (poprzednie auto honda 91r)
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
bardzo dobrze trzyma sie zakretow kierowca przy ich pokonywaniu czuje sie pewny i ma kontrole nad autem nawet przy ostrzejszych zakretach przy wiekszej predkosci..
~maciek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Bez rewelacji. Auto buja sie na boki przy szybciej pokonywanych zakretach. Ma strasznie delikatne zawieszenie z przodu. Co jakis czas trzeba wymieniac gorne wachacze.
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
zawieszenie jest super z przodu na podwójnych wahaczach ,tylne opatentowane przez nissana oparte na belce skrętnej układ Scotta-russela

Usterki Nissan Primera II

Nissan Primera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dark123
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Bardzo miło i delikatnie, chociaż przód zawieszania to aż za delikatnie. No ale jak wszystko zrobione to się miło płynie.
Nissan Primera II Hatchback