Lista ocen Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 (28) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
szybko lapie temperature w zime podgrzewane lusterka fajna opcja o tej porze roku. w lato klimatyzacja manualna jak to klimatyzacja ogolnie caly uklad dziala bez zarzutow. w porownaniu do Civic VI gen w ktorej to wiatrak dzialal po pewnym urzytkowaniu od 2 czy 3 opcji nawiewu co jest czesta usterka tu nie ma to miejsca jak narazie.
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Nagrzewanie i chłodzenia perfekcyjne jak dla mnie. Zero parowania szyb w deszczowe dni. Zimą ogrzewanie na 4 biegu spokojnie w kilka minut całe auto bez lodu/śniegu. Dziwnie nagrzewa się i paruje przednia maska, ale ten model tak podobno ma. Klimatyzacja zarówno w manualnym jaki automatycznym ustawieniu - super.
~norfred
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
również świetnie, klima radzi sobie całkiem dobrze z szyba przednią i bocznymi przednimi gozej s szybami pasażerów, a i ogrzewanie działa BARDZO szybko kila minut jazdy (3-5), na tylnej szybie padła jedna scieszka ogrzewania i troche wkurza bo na środku akurat.
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Klasa sama w sobie - zima - silnik szybko łapie temp. pracy - ogrzewanie super(jazda w kurtce nawet na krótkiej trasie to samobójstwo). Klimatyzacja również bez zarzutów - warto przestrzegać podstawowych zasad działania klimy, a nie zawiedzie - bardzo wydajna!!!
~floyd@aol.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
spełnia zadanie zarówno w lecie jak i w zimie. Niestety klimatyzacja nie jest postrzegana jako najtrwalsza - wymieniałem chłodnice klimy (korozja z wymianą ok 800 i spawałem przewody ok 200) ale to po 9 latach eksploatacji
~bjjtygrys
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Mała wydajność nawiewu. Filtr przeciwpyłkowy ulega bardzo szybkiemu zabrudzeniu i wtedy dmuchawa pracuje naprawdę kiepsko. Klima o średniej wydajności.
~dark123
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Ogrzewanie naprawdę ok, ale często jak pada deszcz to trzeba włączyć klimę bo szyby parują. Ten model tak chyba ma.
~gzikson@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
coś mi się długo nagrzewa, klimy brak, ale po ok 10 minutach jak się nagrzeje to jest gorąco i w zime można śmigać:)
~Damin.se
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
na mrozie dlugo sie nagrzewa. przy durzej wilgotnosici i deszczach mocno paruja szyby. szczegulnie przednia. Auto bez klimy.
~arekboss_P_11
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
klimka i ogrzewanie na 5, moze tylko by sie przydały nawiewy na stopy pasażerów tylnej kanapy... cos takiego widziałem w octawii
Nissan Primera II Hatchback