Lista ocen Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW 1996-2002 (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz/Warszawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Tutaj mamy problem: na jałowym po rozruchu silnik jest głośny. Później jest ok, ale pod warunkiem, że nie kręcisz na więcej niż 3k obrotów. Później tylko dobra muzyka pomaga:-). Powyżej 140 km/h robi się głośno przez opływające powietrze - mam wrażanie, że współczynnik Cx nie jest dobry dla tego autka. Wspomniane zawieszenie co chwilę przypomina, że dziur u nas dużo. Co chwilę jakieś niepokojące stuki. Po wymianie goleni i górnych...
~Damin.se
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
jak na auta 1.6 jakimi mialem okazje jezidzic to Nissan wygrywa. niske obroty robia swoje. wada jaka mnie denerwuje to wentylacja. Glosina praca juz od 2 biegu! ( na 1 biegu kabina jest slabo wentylosana, w dwie osoby duszno).
~marek
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Włączenie głośniej muzyki w aucie skutkuje tym, że wszyscy na około je słyszą. Jazda powyżej 100km/h i czuje się jakbym jechał na motocyklu w kasku (świst powietrza).
~norfred
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
poprostu cicho... po przejachaniu 65 tys km (wskazanie licznika 188 tys) tym samochodem niestety zaczyna być słyszec zużycie materiałów, ale wózek ma juz swoje km.
~Łukasz Wawa
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Tutaj nie jest różowo - RADIO POMAGA:-) Przy prędkości >130 robi się jak w pralce wysokoobrotowej. Uszy bolą. Kiepsko wyciszona kabina pasażerska - niestety.
~bjjtygrys
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Odgłosy silnika zdecydowanie za głośne jak na samochód tej klasy. Zawieszenie również daje znać o sobie. Nissan bardzo poskąpił na materiałach wygłuszających.
~staskop@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Silnik pracuje cicho na wolnych obrotach kiedy jednak wdusimy gaz zaczynamy slyszec pomruk, choć musze przyznac dla mnie jest to akurat przyjemne.
~bart3444@hotmail.com
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Dobre, brak szumów powietrza, polecam zamontowanie filtru stożkowego powietrza K&N,niesamowita praca silnika, nie przeszkadza w czasie jazdy basowy pomruk,
~snd8
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
mogloby byc lepiej ale nie ma tragedi ;) silnik slychac glosniej okolo 5500 tys obrotow ogolnie wyceniam calosc na dobry
Dziennik kosztów dla Nissan Primera II Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
12,0
~lukas
Hatchback 1.6 16V 99KM 73kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Jest przyzwoicie. Mógłby być jednak bardziej wygłuszony, tak aby mniej słyszeć z zewnątrz.
Nissan Primera II Hatchback