Ocena kierowcy - Nissan Primera II Hatchback

pawlo, 16 lat temu
Silnik 2.0 16V 130KM 96kW
Rok produkcji 1999
Nissan Primera II Hatchback 2.0 16V 130KM 96kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : chyba caloksztalt tego autka.troche sie wahalem przed kupnem japonczyka,ale teraz jestem zadowolony.nastepnym autem tez bedzie japoniec
Układ elektryczny : spalila sie uklad sterowania centralnym zamkiem.naprawa 200 zl
Zawieszenie : mysle,ze zawieszenie raz do roku potrzebuje malej operacji.
ogolnie to jest ok.nie moge nazekac bo wiem ze inne auta sprawiaja o wiele wiecej problemow.nissan to naprawde fajne autko.nie jest to ideal,ale chyba nie ma takiego auta
silnik jest super.chodzi jak zegarek.zero problemow.szkoda,ze na gazie jest troche mulowaty,ale to zasluga gazu i jego marnej jakosci.na paliwie idzie jak burza
nic dodac nic ujac.biegi wchodza jak trzeba.czasami wsteczny zazgrzyta,ale to maly problem.wystarczy sie przyzwyczaic i jest po klopocie
zawieszenie to duzy minus.nie wiem czy tylko u mnie tak jest,ale zawsze cos sie dzieje,stuka,puka i jest glosne.nissan sie nie popisal w tym miejscu.raz do roku trzeba remontowac,chyba,ze ktos robi remonty w ASO.na oryginalnych czesciach jest duzo lepiej,ale w tej kwestii nissan odstaje od konkurentow.mazda i toyota zawieszenia maja lepsze
pod tym wzgledem jest super.lusterka sa duze i wszystko widac
jest ok.wszystko na swoim miejscu
autko szybko sie nagrzewa a klima jest wydajna.dla mnie super.wentylator na 3 i 4 ustawieniu jest troche glosny,ale nie trzeba ich urzywać.1i 2 wystarczaja w zupelnosci
miejsca jest duzo dla kierowcy i reszty.siedzenia mogly by byc troche wygodniejsze.
jesli chodzi o silnik to jest ok.zawieszenie juz nie
jak do wszystkich aut trzeba tankowac.tutaj niczym sie nie wyroznia
chyba jest ok.za takie pieniadze nie mozna wymagac Bog wie czego.jesli ktos chce wiecej luksusu niech sobie kupi inne auto
wiadomo,ze zawsze cos sie popsuje.ostatnio mialem awarie centralnego zamka.naprawilem za 200 zl.spalila sie pompka od spryskiwaczy.koszt wymiany-30 zl.mysle,ze takie pierdoly dzieja sie w kazdym aucie i nie ma sie co tutaj rozpisywac
tutaj jest naprawde ok.wymieniam tylko to co potrzeba.olej,filtry,klocki itp.zadnej powaznej usterki

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 130KM 96kW [l/100km]

10,4