Ocena kierowcy - Nissan Primera II Hatchback

Daniel, 12 lat temu
Silnik 2.0 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1999
Nissan Primera II Hatchback 2.0 TD 90KM 66kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
Karoseria : Stan podłogi. Podobno nissany mają problemy z korozją.. mój nie ma i miał nie będzie. zabezpieczyłem całą podłogę barankiem uprzednio ją oczyszczając.
świetne auto za rozsądne pieniądze, jednak podobno trzeba trafic na egzemplarz.. mnie sie udało.
Silnik pracuje równo, nie jest demonem szybkości ale po \"rozbujaniu\" da sie nim sprawnie i szybko podróżować. ekonomia zależy od \"ciężkości\" buta.
żadnych problemów ze skrzynią biegów. w porównaniu do paprzedniego modelu który pod tym względem wypadał kiepsko.
na naszych polskich drogach jednynie wozy opancerzone, czołgi i wyczynowe pojazdy terenowe dają sobie świetnie rade.:) Auto raczej przeciętne pod względem trwałości zawieszenia, ale zawieszenie tylne bezobsługowe.
kiepska widoczność przez tylnią szybę(opada wolno i cięzko wyczuć koniec auta.
wszystko na swoim miejscu, niemalże intuicyjnie rozmieszczone.
żadnych problemów z klimatyzacją.
miejsca bardzo dużo zwłaszcza z przodu. z tyły swobodnie i komfortowo podróżują dwie osoby dorosłe.
brak nie potrzebnych dzwięków z kabiny silnika i w porównaniu do jednostek TDI pracuje jak benzyna...
ceny części eksploatacyjnych raczej na rozsądnym poziomie. narazie nie miałem żadnej poważnej naprawy, tylko eksploatacja: klocki/płyny/opony
żadnych niespodziewanych awarii.
brak poważnej usterki.