Ocena kierowcy - Nissan Primera II Sedan

marek.usc@gazeta.pl, 14 lat temu
Silnik 1.8 16V 114KM 84kW
Rok produkcji 2001
Nissan Primera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : on nie pracuje on szmera, że czasami się zastanawiam czy żeczywiście pracuje, miałem kiedys nissana i w sumie wiedziałem czego się spodziewać
Zawieszenie : górny wachacz amortzatora
Karoseria : korozja na tylnej klapie
jak dla mnie jest to bardzo spoko samochód, bardzo dobrze wyposarzony i dość niezawodny jak na razie
W tej kategori to brosia;), co prawda biegi kruciutkie ale na miasto w tej klasie lepszego i bardziej elastycznego samochodu ciężko szukać
jak już wcześniej napisałem biegi kruciutkie ale przez to silnik jest żwawy
W tej kategori to jest to jeden z lepiej amortyzujących wyboje samochodów, mało co się odczuwa, moim zdaniej mógłby być ciut bardziej miękki. Jedyną wadą tego samochodu jest naprawdę tragiczny skręt (naprawdę brakuje mi jednego obrotu kierownicy, a więc parkowanie prostpoadłe na dwa razy)
tutaj jest delikatny minus za tylnią szybę, ale ogólnie jest spoko
I tutaj moim skromnym zdaniem niech wszytkie niemcy się chowają, wszystko jest na swoim miejscu, w zasadzie radio klimatyzację ogrzewanie itp. obsługuję bez odrywania ręki od dzwigni zmiany biegów, to samo światła. W nocy wszysćiutko pięknue na biało podświetlone, to samo schowki, nic nie trzeba szukać po omacku.
szybko się nagrzewa, szyby nie parują co w poprzednim samochodze było moim utrapieniem, klimatyzacja działa sprawnie, tutaj nie mam się do czego doczepić
Największy minus w poruwnaniu z poprzednim samochodem, siedzenia niewygodne i za wąskie (nie jestem otyły, wzrost 192cm), brak podłokietnika, za krutko maxymalnie odsuwany fotel, ogólenie poczucie ciasnoty, a jak by nie bylo jest to spory samochód
super!! minus to wycie silnika przy większych prędkościach
średnie spalanie 8/100km jednostka 1,8 dodam że komputer pokazuje prwidłowo po przejechaniu 100km
W tej klasie ciężko znaleźć coś w podobnej cenie przy zachowaniu podobnej solidności i niezawodności, tylko denerwuja zimą te trzeszczące plastiki:) ale ople i VW też tak mają
górny wachacz:/
z poważnych to nic