Ocena kierowcy - Nissan Primera II Sedan

spox (rotten@webspeed.dk), 19 lat temu
Silnik 2.0 16V 140KM 103kW
Rok produkcji 2001
Nissan Primera II Sedan 2.0 16V 140KM 103kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
ktos kto ceni sobie dobre wlasciwosci jezdne ,nie przeszkadza mu anonimowy wyglad auta,w miare niske zuzycie paliwa,no i to co najwazniejsze NIEZAWODNOSC!!....bedzie naprawde zadowolony!!.......ja niestety nie kupie wiecej primery...ale tylko ze wzgledu ze moim poprzednim autem byla Honda Accord...i najprawdopodobniej kupe Accorda spowrotem ze wzgledu na jego sportowe wlasciwosci!!...jak ktos chce to moze zobaczyc moje auto na www.motofoto.pl zapraszam!!
140...koni...moze na papieze bo wrzeczywistosci to sie czuje jak to by blo ze 120..zalozylem K&N calkiem przyjemne brzmienie!!...i kreci sie do 7500obr/min
tu moglo by byc lepiej......wiecej precyzji i tak jakby sie skrzynia nie zgadzala na szybkie przelozenia
auto obnizylem 45/35...i stoi na 17"(215/45/17)...jazdzi jak po szynach.....jak gokart wzasadzie......komfort to pojecie obce!!..przynajmniej na polskich drogach!!
nie narzekam jak dla mnie to ok...choc jak sie cofa to trzeba uwazac!!,,,ja mam zmatowany ..bak sensor to "slysze"przeszkode!!
tu jest wszystko ..oki!!
klima ..bez zarzotow
ta wielkosc auto mi odpowiada!!...wiec jest oki!!
K&N+tlomik o srednicy 112mm mowia same za siebie ...ale to moj wybor!!...przed zalozeniem tych bajerow bylo calkiem calkiem!!
zaloczenie klimy i jazda po miescie w zime to dosc duze zurzycie ale generalnie jestem zadowolony!!
...chyba tani jako uzywany!!
....zarowki sie przepalily 2 razy
....................nic!!!!...