Ocena kierowcy - Nissan Primera II Sedan

Silnik 2.0 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 1998
Nissan Primera II Sedan 2.0 16V 150KM 110kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik pracuje jak nówka. ekonomiczny i bardzo zadziorny
Serdecznie polecam, auto prawie idealne. gdyby tylko japońcow tak nie żarła rdza szczególnie od spodu. zawsze można zakonserwować. nie ważne to jest pierwsze auto które szczerze pokochałem
pierwszy raz czegoś takiego doświadczam, zakochałem się w tym wozie od pierwszej przejażdżki. moje następne auto to na pewno będzie Japończyk:-) silnik chociaż już nie najmłodszy i o nie znanym przebiegu pracuje doskonale, do 2,5tyś obrotów wydaje się trochę zamulony ale potem ... to jak by szatan w niego wstąpił
skrzynia ok, nie mam zastrzeżeń oprócz wstecznego który czasem trzeba poprawić. ale to szczegół
trzyma się drogi jak przyklejony, bardzo dobrze na ostrych zakrętach i na łukach. No ale pewnie robi sobie sportowe twarde zawieszeni. czasem denerwuje mały kat skrętu, to co w mondeo robiłem na raz tu jeśli się zapomnę muszę poprawiać przy parkowaniu.
wszystko widać, parę dni wprawy aby wyczuć gabarety i zacząłem parkować od słupków i murków co do centymetra.
"wąsy" do przełączania świateł i wycieraczek mogły by mieć większy opór. może wtedy były by dokładniejsze, ale wszystko na miejscu.
klimatyzacja jak i normalny nawiew robią swoje
bardo dużo miejsca, w 4 komfortowo
bardzo dobre do 2tys nie słychać silnika potem ładnie mruczy. a to hamowanie silnikiem... miód dla uszu wolał bym żeby było głośniej w środku:-) ale jest w sam raz jeśli chce słuchać silnika to słucham a jeśli odpalę 12 kolumnowy zestaw audio słyszę tylko muzykę. a propo sportowe auto a pierwszy raz taka jakość muzyki i to bez przeróbek
jak auto z takimi osiągami pali mi 10-11 litrów w mieście i to naprawdę nie jeżdżąc oszczędnie to znaczy, że jest mega dobrze
jak to w uk gdzie mieszkam 12 letnie auto kupiłem za 2 tygodniowa wypłatę. sprawne stan jak na wiek idealny. wiec jaka może być moja ocena jakość/cena? miałem już 8 aut nawet dużo młodszych od tego ale ten samochód daje naprawdę radość z jazdy. daje 300 % normy
drobiazgi? przepalone żarówki:-) licznik ilości mil nie wyświetla podobno od 2006 roku
nie było, odpukać

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 150KM 110kW [l/100km]