Ocena kierowcy - Nissan Primera III Hatchback

Silnik 1.8 i 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 2003
Nissan Primera III Hatchback 1.8 i 16V 116KM 85kW 2002-2007 - Oceń swoje auto
Karoseria : super wygląd
Układ elektryczny : wiązka przewodów
polecam auto wszystkim co patrzą z góry na wieś wagen i całą resztę auto wariatów...
Silniczek super. chciałem kupić 1.6 ale wybrałem 1.8 bo miał lepsze wyposażenie. Silnika wogóle nie słychać, powyżej 5 tyś mruczy. Nie jest to silnik taki zrywny jak w akordzie, ale nadrabia bardzo niskim spalaniem.
Dobrze zestrojona nic dodać nic ująć.
Trzyma się świetnie drogi zwłaszcza w zakrętach. zawieszenie twardsze jest ogólnie, ale komfortowe. Kupiłem 7 latka i miał ponad 80 % amorków z przodu. Po dziurach jeżdżę bardzo wolno takie mamy drogi
Bardzo dobre może niskie osoby z brzuchem mogą mieć problem z widocznością z tyłu, ale jest kamera cofania nikt z konkurencji tego nie ma, szkoda że jest czarno biała.
Potwierdziły się poprzednie komentarze nie jest to szczyt dokładności w montażu. Materiały trwałe
Super nawiewy cichutkie, szybko się nagrzewa silnik , klima tez wydajna. brakuje klimatyzowanego schowka.
duże auto większe niż skoda octavia czy Audi A 4 z tyłu spokojnie 3 osoby. Mam prawie 190 cm wzrostu i z przodu jest super z tyłu jest dobrze fotele dobrze trzymają z tyłu jak na dobrej kanapie. bagażnik duży polecam hatchback jest ładniejszy od sedana jedyny minus to czasami słychać tylną półkę jak szybko jezdzimy po nierównościach
do 120 nic w aucie nie słychać, szkoda że ma słabe głośniki nadają się jedynie do słuchania radia, poza tym dobrze wytłumione.
Trasa przy prędkości 75 km 5,3 litra przy 90 km 6.3 litra pow. 100 km 7.3 litra. w mieście do pracy ma 5 km bez problemu robię 7,3 7,6 fakt z pod świateł jestem ostatni do takiego wyniku trzeba jezdzić tak jak byśmy mieli nalany gorący kubek między nogami. jak chcesz być pierwszy zawsze to powyżej 9 litrów w mięsie. Jest lato wszystko uzyskałem z włączoną klimą jezdze sam lub moja połówką. nic nie robiłem jeszcze w tym aucie
w tej cenie nic lepszego nie kupicie... ma super wyposażenie różne kamerka i dużo więcej niż konkurencja.
Po siedmioletnim aucie myślałem że będzie gorzej nic się nie dzieje, na razie mam tylko problem z tylną wiązka przewodów czasami kierunek się z tyłu nie włącza szybciej mryga wtedy.
jedyne co zrobiłem to zespawałem orginalny tłumik wydechu pomiędzy 2 3 łączenie przegniło a cały tłumik zdrowy i nic więcej

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 16V 116KM 85kW [l/100km]

7,3