Ocena kierowcy - Nissan Primera III Kombi

WscieklyPL01, 5 lat temu
Silnik 2.2 dCi 138KM 101kW
Rok produkcji 2003
Nissan Primera III Kombi 2.2 dCi 138KM 101kW 2003-2007 - Oceń swoje auto
Silnik : Kiedy działa , to naprawde przyjemna jednostka.
Przeniesienie napędu : Bardzo fajna skrzynia biegów, spory zapas pod mogą, auto na autostrady .
Inne : Układ paliwowy , znalezienie usterki graniczyz cudem , wymiana elemntów droga i nie dajaca pewnosci powodzenia naprawy
Zawieszenie : Amortyzatory chyba robione z ciasta , jesl ima sie mozliwośc szukac zamienników, wzmacniac.
Ładny ,przestronny, mocny, pewny w prowadzeniu , jak na diesla o tej pojemności i moją jazde jak szofer papieża to ekonomiczny , niestety koszty napraw to koszmar. wymiana tego "teoretycznie ' niesmiertelnego rozrzadu to parktycznie koszt samochodu( uzywanego) w ASO 2 takie samochody jakby chciał to robić.
Fajna jednostka ,jednakwymagajaca masy uwagii droga w naprawie jak już się cos wydarzy .
Na jedynce rusza jak pielgrzymka do Liechenia dostojnie, ale od drugiego biegu bardzo dobrze.
Nie miałem problemów, promien skretu jak boiskiem piłkarskim , ale w koncu kombi , cos za coś.
Brak, problemów , jelsli niemialo się przygód parkingowych
Swietnie ustawione lusterka , dobra widocznośc do tyłu, kamera cofania niestety ma krtóką zywotnośc.
Do deski rozdielczej trzeba sie przyzwyczaić, streowanie z sordkowego panelu , do ogarniecia.
Działa, problemów nie sprawia.
Mnóstwo miejsca, sporo schowków
Nawet w moim samochodzie mocno uzywanym , bardzo dobre ,zadnego klekotu, mozna spokojnie romawiącnawet przy duzych predkosciach
Ekonomiczny w paliwie ale kosmiczne koszty serwisowania i niektórych cześci , 1800 pln za 3 kólka zebate i łancuch to rozbój, 530 pln za chinczyka, ale ja nie chce miecna sumieniu rodziny .
Na ocenie zawazył serwis, bo do dzis z szkou wyjść nie mogę. Gdby nie to ocena byłaby wyzsza.
16letni pojazd , sporo skrzypiacego palstiku zwłaszcza klapa bagaznika , konsola lubi sie przywiesić, immobilaizer zaciać, ale materiałowo nie jest tragicznie
Auto w sumie kończy swój zywot u mnie, bo doznało niezidentyfikowanje usterki , której nikt nie może znależcrozrzut od paliwa do rozrzadu , koszty , kosmiczne, ale jak ktoś ma wicej kasy pewnie da rade to wyciagnać. Ja koncze moją przygode z dieslami i z japońską motoryzacją .

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 dCi 138KM 101kW [l/100km]

7,2