Oceny Nissan Sunny B11

21 ocen

Najnowsze oceny Nissan Sunny B11

~Jarek
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Samochód marki nissan sunny b11 1.7diesel w wersji DX jest moim pierwszym samochodem.Kupiłem go 12 maja 2007 roku.Samochód kupiłem od 2 właściciela.Jest on w dosyć dobrym stanie.Koszt za niego wyniósł 800 zł.Jest to mój pierszy samochód.Samochód jest tanim środkiem transportu.Polecam go ludziom którzy nie mają zbyt dużego budżetu finansowego.Posiada on duży bagażnik.Wymieniając regularnie wszystkie potrzebne rzeczy eksplatacyjne można nim...
~Jakub
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Nissan sunny b 11 jest moim drugim samochodem i posiadam go dwa miesiące.Poprzednio miałem malucha więc nissan jest on o wiele lepszy.Zapłaciłem za niego 1000 zł i jest w dobrym stanie[jestem drugim właścicielem].Od kupna wymieniłem oleje,płyny,filtry itp.Cały czas jeździ bezproblemowo.Nissan to bardzo dobry samochód dla dużej rodziny o małym budżecie.Ma duży bagażnik i niskie zużycie paliwa.Dobry i niezawodny samochód za niską cenę.Jestem z...
~wito
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Mój nisanek jest w bardzo dobrym stanie.Dostałem go od dziadka który był jego pierwszym właścicielem.Samochód ma 21 lat więc czasami wyskakują pewne usterki.Zeby samochód dobrze się sprawował należy regularnie wymieniać wszystkie rzeczy eksplotacyjne.Za małe pieniądze można mieć ekonomiczny i nie zawodny samochód.
3,8
~slaweklacki@poczta.onet.pl
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
jak na auto z lat 80 XX wieku to ma wentylowane tarcze-jako nieliczny,konkurencja europejska została z tyłu.Jeśli sie o niego dba to sie nie zdarzyło żeby stanął na trasie,krótki czas nagrzewania silnika-idealny na naszą zimę.Mimo że ma 17 lat to korozja go oszczędza podwozie jest jak nowe,gorzej nadwoziem.Narazie najlepszy samochód jaki miałem.
~virgin@poland.com
Coupe 1.5 75KM 55kW
japonskie auta to dobre auta,tak jak i szwedy czy niektore niemcy z wyzszej półki..wiem tylko jedno - trwalszy jest mercedes,volvo i saab ale japonczyk nie zawiedzie nigdy na trasie,chyba ze do paliwa dorzucisz piasku to stanie.
~kubala241
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Mojego nissana sunny b11 posiadam 5lat.Zrobiłem w tym czasie 80 tys km.Nigdy mnie nie zawiódł.Zawsze jeździ.Wszystko ok.Należy pamiętać o regularnym wymienianiu części w terminie.
~kombo
Sedan 1.5 75KM 55kW
szkoda że takich autek już nie potrafią robić !!! ani razu mnie nie zawiódł a ja myślę o złomowaniu-niewdzięcznik..
~koVaal
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Bardzo dobry samochód. Świetnie się prowadzi, ogrzewanie bombowe... Tylko do ergonomii trzeba się przyzwyczaić. Gorąco polecam.
~Konrad konrados173@wp.pl
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
silnik w tym aucie, cos pięknego nie ma kopa ale za to jest bardzo trwały i ekonomiczny (Silnik)
~bartek
Dobry i trwały samochód