Oceny Nissan Sunny B12 Coupe

Najnowsze oceny Nissan Sunny B12 Coupe

3,4
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Biorąc pod uwagę wiek auta to myślę że jest to bardzo ciekawa propozycja dla młodych osób szukających swojego pierwszego auta, a nie chcą kupować oklepanego kadeta czy innego rupiecia. To auto mimo swego wieku ma swoj niepowtarzalny charakter i wygląd no i sporo mocy pod maską - daje dużo radości z jazdy. Jednak jeśli nie chcecie zbankrutować to poszukajcie dobrze utrzymanego lub odremontowanego egzemplaża. Szerszy opis Sunny Coupe B12 na...
~silent_freak
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Popłakałem się oddają go na złom. Gdyby nie spotkanie z sarną, pewnie jeszcze długo by pojeździł. Wdzięczny, niezawodny. Nigdy , nawet jadąc w trasy po 1000km w jedną stronę nie bałem się, że zawiedzie. On nie zawodził- tak po prostu.
~zax99@o2.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
Japończyk idealnie radzi sobie w mieście, jest dość pakowny jak na sportowe coupe. Niestety na LPG troche pali i gdybym miał jeszcze raz wybierać to na pewno z silnikiem GTI a instalacja gazowa z BLOSem a nie mikserem.
~maciejka
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
Pojazd naprawde godny polecenia.. cena jest smieszna dzis juz za taki samochod... jezeli dostaniesz egemplaz ktory jest zadbany.. kupuj z zamknietymi oczami! Samochod jest ponadczasowy.. jego ksztalty przypominaja poczatki lat ´90 ale swietnie komponuje sie w dzisiejsza rzeczywisitosc.... nie kradna takich samochodow w PL... nie kradna lusterek, migaczy itp... POLECAM!
~domciatko@wp.pl
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
We wcześniejszym komentarzu przeoczyłam te okienka, a trzeba tu dać bez zastanowienia maxa, jeśli ktoś chce poczuć moc i cieszyc klasykiem to to auto warte jest kazdej iwestycji
3,5
~JarekFabiszewski@op.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
auto dobrze sie trzyma drogi i jak narazie jest nie zawodne.nie duze spalanie i ładnie ma osiagijedyny minus to zawieszenie a tak to wszystko ok.
~Seba
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
jestem szalanie zadowolony z tego japończyka ma swój charakter i się wyróżnia z tłumu, jest dość niski i szeroki fajnie się prezentuje:)
~emil
Coupe 1.6 84KM 62kW
niedrogie i niezawodne auto jeżeli o nie zadbasz to dojedziesz nim na koniec świata!!!
~sasza.an@op.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Bardzo poręczne i sympatyczne auto dla dwóch osób.
~srooba@gazeta.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
To juz moj drugi B12 coupe. Dla mnie jest to rewelacyjny samochod. Niezawodny, ktorego mozna kupic za rozsadne pieniadze, z lekkim zacieciem sportowym i niepowtarzalnym wygladem. Bajka.
Nissan Sunny B12 Coupe