Oceny Nissan Sunny B12 Kombi

Oceny Nissan Sunny B12 Kombi – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Sunny B12 Kombi

~ania
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
jestem w pełni usatysfakcjonowana tym samochodem,wiele osób odradzało mi kupienie tej marki nissan,na szczęście ich nie posłuchałam,bardzo dobrze jeżdzi ,przespieszenie na drodze też ma dobre,bezawaryjne autko
~Darek
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Całokształt psuje niestety blacha.Po 12 roku życia zaczęła się totalnie sypać(sama z siebie)Progi,tylne nadkola,inne dziwne czasem miejsca.Niestety to nie ocynk.A swoją drogą Japończykom do łba by nie przyszlo,że można samochodem jeździć 16 lat.No i ta sól.Poza tym świetny,bezawaryjny samochód.Bedę nim jeździł do końca(jego albo mojego).Już takich nie robią.
~Artur
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Ogólnie moge powiedzieć ze NISSAN SUNNY N13 1,7 d. to bardzo dobre auto jak na nasze drogi,zwlaszcza ze przejechałem nim ponad 180 tyś.Jezeli traficie auto w dobrym stanie technicznym i nie rozbite to polecam.
~Grzegorz
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Nisan sunny b11 to bardzo fajny samochód.Prosty w obsłudze i nie zawodny.
3,7
~franda
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
jak na auto tej klasy bardzo dobre auto do codziennego użytkowania, niezawodne i tanie w ekspoloatacj (pod warunkiem, że coś się nie posypie)
3,5
~bartosz-wronski@wp.pl
Kombi 1.6 i 73KM 54kW
Byc moze trafiem na taki egzemplarz bo sypie sie bardzo.Padly amortzatory,przeglub i uszczelniecze od zaworow.Pali 12l gazu.
~Andrzej
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Nie ma co doda. Jak na takiw wiek chodzi bezproblemowo, al co dwa dni robie 160 km. Usterek tak po prostu nie ma. Jesli cos wymieniam to wynika ze zniszczenia juz tej czesci.
~DX
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
Bardzo dobry silnik.Trwały i niezawodny.Nigdy mnie nie zawiódł.Jest bardzo ekonomiczny.Jest to diesel i trzeba o niego dbać.W instrukcji obsługi napisane jest że olej w silniku należy wymieniać co 5tys km.Teraz można wymieniać go żadziej ponieważ lata idą do przodu i oleje są coraz lepsze.Lecz jeśli ktoś podejdzie tak do tej sprawy że wymieni sobie olej po np. 15tys km to może zajechać dobry silnik.Ogólnie silnik jest bardzo dobry.Zawsze pali... (Silnik)
~arek
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
stary ale jary. mimo ze ma przejechane ponad 300 tys km nie sprawia problemow. trzeba tylko pamietac zeby zmieniac olej co 10 tys. (Silnik)
~miwer@gazeta.pl
Kombi 1.7 D 54KM 40kW
rakieta to to nie jest ale do spokojnej jazdy w zupełności wystarczy (Silnik)
Nissan Sunny B12 Kombi