Lista ocen Nissan Sunny B12 (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciejka
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
No tu to propostu rewelka... obnizone fotele jak pisalem wyzej pozwalaja bardzo wysokim osobom czuc sie bardzo swobodnie wewnatrz zarowno spzodu jak i z tylu pojazdu. Duzo miejsca. Chcialbym zaznaczyc jednak fakt w przypadku powiekszenia sie rodziny to jednak bagaznik pojazdu moglby byc wiekszy. Ale jakos z tym sobie trzeba radzic i tak ostatnio przejechalismy suniaczkiem 1000km w 3 osoby + male dziecko na foteliku, do tego wszelakie bambetle,...
~zax99@o2.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
Z przodu ideał. Poza regulacją wysokości fotela kierowcy (ale akurat dla mnie jest dobra wysokość). Z tyłu miejsce na dziecko. Osoby powyżej 170 cm wzrostu będą obijać się o miękki odbój w dachu. Można też wystawić głowę za dach a tam czeka pare centymetrów w górę. Jednak miejsca na nogi z tyłu nie ma. No i co najlepsze tylna kanapa jest na 2 osoby. A auto rejestrowane jest na 5... Sprawdzone - jest to możliwe.
~kiero@awf.gda.pl
Sedan 1.6 i 4x4 73KM 54kW
Zatanawiające czemu doskomale. To autko jest na dwie osoby, którym siedzi się rewelacyjnie w fabrycznie montowanych kubełkowych fotelach. Duża ilość miejsca. Kumpel 2 m wrostu ma nogi wyprostowane na miejscu obok kierowcy. Z tułu - tylko bagaż np. 2 szczupłe potrzebujące transportu osoby lub po złożeniu dzielonego siedziska można umieścić 2 rowery górskie. Wiozłem też 4-metrowe karnisze wystawione przez szyberdach :)
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu jest kupe miejsca - jednak się praktycznie leży i to bardzo nisko - ale jest to oczywiste w sportowym aucie. Tylna kanapa to natomiast nieporozumienie - niewygodna i głowe sobie można rozwalić na byle wyboju - lepiej by było zbudować auto 2os zamiast 2+2. Po złożeniu tylnych siedzeń i półki mamy całkiem pojemny sportowy pojazd dostawczy :) - rower +plecaki wchodzą bez łaski.
~domciatko@wp.pl
Coupe 1.6 GTI 16V 110KM 81kW
wpisuje doskonole gdzyz jestem kierowca i dla mnie miejsca jest wystarczajaco, pasazer z przodu tez nie ma problemu, ale tyl...teoretycznie 3 osoby moga tam usiasc,ale tylko teoretycznie (z tym ze to auto sportowe wiec tak naprawde kazdy wie czego oczekiwac)
~mam 22 lata od 1,5 roku potrzebuje auta by jeżdzic do pracy do alsu. Maiłęm poloneza, malucha i teraz najlepsze auto to sunny
Sedan 1.3 LX 60KM 44kW
tak wielkiego auta robionego przez tak malych ludzi nie widizląem, mielem poloneza i w czasie jazdy moglem se ustawiac boczne lusterko pasażera, w tym aucie nawet nei siegne by ustawic, wiec ejst wielki w środku
~qsiu@wp.pl
Hatchback 1.8 GTI 16V 125KM 92kW
z przodu mozna sobie wymoscic miejsca jak w duzym merolu, ale siedzenia z tylu to dramat , nie ma miejsca na nogi i glowe pod tylnia szyba, a to ze moja fura jest zarejestrowana na 5 osob to jakies nieporozumienie :)
~cod4kamil@wp.pl
Sedan 1.7 D 54KM 40kW
Przestrzeń dla kierowcy i przedniego pasażera super, natomiast z tyłu standardowo, wysocy pasażerowie mają trochę gorzej z ułożeniem nóg przy dłuższej jeździe. Bagażnik bardzo pojemny.
~Seba
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
w tej klasie aut ciężko o lepszy wynik, mam ok. 175 cm, miejsca jest pod dostatkiem, pasażerowie rozpieszczani może nie są ale w nowszych autach tej klasy też cudowności nie widzę
~Th_omas@wp.pl
Hatchback 1.7 D 54KM 40kW
miejsca dużo - auto 5d - bagażnik spory - wypady za południowa granicę minimalnie raz w tygodniu i to w 5 osób, dodatkowo hak - fajnie było