Lista ocen Nissan Sunny B12 (19)

~zax99@o2.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
Japończyk idealnie radzi sobie w mieście, jest dość pakowny jak na sportowe coupe. Niestety na LPG troche pali i gdybym miał jeszcze raz wybierać to na pewno z silnikiem GTI a instalacja gazowa z BLOSem a nie mikserem.
~Seba
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
jestem szalanie zadowolony z tego japończyka ma swój charakter i się wyróżnia z tłumu, jest dość niski i szeroki fajnie się prezentuje:)
~srooba@gazeta.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
To juz moj drugi B12 coupe. Dla mnie jest to rewelacyjny samochod. Niezawodny, ktorego mozna kupic za rozsadne pieniadze, z lekkim zacieciem sportowym i niepowtarzalnym wygladem. Bajka.
~Alan (Chocianów)
Hatchback 1.6 i 12V 90KM 66kW
jak za tą cenę nic lepszego nie można sobie sprawić. 4el szyby, el szyber dach, centralny zamek, wspomaganie, obrotomierz. regulacja świateł, regulowana kolumna kierownicza, fotele orginal kubelki, el lusterka, swiatla przeciw mglowe!
~gienek E
Sedan 1.6 i 12V 90KM 66kW
idealny układ jezdny, dobry silnik, wyposażenie i jakość materiałów wykończeniowych b. dobra ( w porównaniu z innymi autami tej klasy)
~reginna@op.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
no za auto dałam mało takze jestem zadwolona jest szybkie na trasie wyciaga 150 km (Stosunek jakość/cena)
3,5
~JarekFabiszewski@op.pl
Coupe 1.6 i 12V 90KM 66kW
auto dobrze sie trzyma drogi i jak narazie jest nie zawodne.nie duze spalanie i ładnie ma osiagijedyny minus to zawieszenie a tak to wszystko ok.
3,1
~Michal 12
Sedan 1.6 i 12V 90KM 66kW
Dwa razy w ciągu kilku miesięcy pęknięta głowica. Padła tez pompa przy chłodnicy. (Silnik)
~madzia
Kombi 1.6 i 12V 90KM 66kW
niedługo fotki na jedynej chyba polskiej stronce klubowej b12...niestety nie pamietam adresu ;P (Stosunek jakość/cena)
~Grzechu
Sedan 1.6 i 12V 90KM 66kW
Bardzo dobre autko,tylko trochę delikatne zawieszenie.