Lista ocen Nissan Sunny B12 (11)

3,4
~smk@fornet.com.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Biorąc pod uwagę wiek auta to myślę że jest to bardzo ciekawa propozycja dla młodych osób szukających swojego pierwszego auta, a nie chcą kupować oklepanego kadeta czy innego rupiecia. To auto mimo swego wieku ma swoj niepowtarzalny charakter i wygląd no i sporo mocy pod maską - daje dużo radości z jazdy. Jednak jeśli nie chcecie zbankrutować to poszukajcie dobrze utrzymanego lub odremontowanego egzemplaża. Szerszy opis Sunny Coupe B12 na...
~folt@ibib.waw.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
Nigdy nie było potrzeby holowania czy przewożenia go lawetą. Nigdy rano nie ma kłopotu z uruchomieniem mimo najcięższych mrozów. Silnik "nie bierze oleju"; W najbliższym czasie czeka mnie wymiana tylnych amortyzatorów i elastycznego połączenia w układzie wydechowym.
~silent_freak
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Popłakałem się oddają go na złom. Gdyby nie spotkanie z sarną, pewnie jeszcze długo by pojeździł. Wdzięczny, niezawodny. Nigdy , nawet jadąc w trasy po 1000km w jedną stronę nie bałem się, że zawiedzie. On nie zawodził- tak po prostu.
~maciolo@o2.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
auto jak na swoje lata ma niewielki przebieg, do 2003 r. było eksploatowane w Niemczech od roku jeżdże nim po Polsce, poza wymianą sprzegła nic nie było w nim naprawiane szykuje się jednak wymiana amortyzatorów - nasze drogi. auto stylistycznie ciekawe w miarę szybkie ok 190 km/h i ekonomiczne w eksploatacji
3,5
~chris
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
poza swoimi kształtami,które nie muszą wszystkim odpowiadać,autko udane i w miarę niezawodne.wyższe spalanie rekompensuje dynamiczna jazda.bardzo ciekawa aranżacja wnętrza.ogólnie polecam egzemplarze z dość małym przebiegiem-długo jeszcze będą śmigać :)))
~Andrzej z Pasłęka
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
Bardzo dobre autko polecam wszystkim z lekkim zacięciem sportowym.Prawie bezawaryjny szkoda że nie można dostać do nissanów części takich jak lampy czy inne drobiazgi szkoda.Mam teraz Nissana Sunny GTI 1.8 NA WTRYSKU I SZUKAM PRAWEJ LAMPY POSTOJOWEJ POMÓŻCIE ,a wzamian moge przekazać inne części!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~sasza.an@op.pl
Coupe 1.6 i 73KM 54kW
Bardzo poręczne i sympatyczne auto dla dwóch osób.
~tomek@zamek.gda.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
generalnie udane autko, jezeli o nie dbasz potrafi odwdzieczyc sie niezawodnoscia.
3,5
~bartosz-wronski@wp.pl
Kombi 1.6 i 73KM 54kW
Byc moze trafiem na taki egzemplarz bo sypie sie bardzo.Padly amortzatory,przeglub i uszczelniecze od zaworow.Pali 12l gazu.
~doogas