Oceny Nissan Sunny B12 Sedan 1.6 i 73KM 54kW 1986-1990

Najnowsze oceny Nissan Sunny B12 Sedan 1.6 i 73KM 54kW 1986-1990

3,5
~chris
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
poza swoimi kształtami,które nie muszą wszystkim odpowiadać,autko udane i w miarę niezawodne.wyższe spalanie rekompensuje dynamiczna jazda.bardzo ciekawa aranżacja wnętrza.ogólnie polecam egzemplarze z dość małym przebiegiem-długo jeszcze będą śmigać :)))
~Andrzej z Pasłęka
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
Bardzo dobre autko polecam wszystkim z lekkim zacięciem sportowym.Prawie bezawaryjny szkoda że nie można dostać do nissanów części takich jak lampy czy inne drobiazgi szkoda.Mam teraz Nissana Sunny GTI 1.8 NA WTRYSKU I SZUKAM PRAWEJ LAMPY POSTOJOWEJ POMÓŻCIE ,a wzamian moge przekazać inne części!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~maciolo@o2.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
auto jak na swoje lata ma niewielki przebieg, do 2003 r. było eksploatowane w Niemczech od roku jeżdże nim po Polsce, poza wymianą sprzegła nic nie było w nim naprawiane szykuje się jednak wymiana amortyzatorów - nasze drogi. auto stylistycznie ciekawe w miarę szybkie ok 190 km/h i ekonomiczne w eksploatacji
~folt@ibib.waw.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
Nigdy nie było potrzeby holowania czy przewożenia go lawetą. Nigdy rano nie ma kłopotu z uruchomieniem mimo najcięższych mrozów. Silnik "nie bierze oleju"; W najbliższym czasie czeka mnie wymiana tylnych amortyzatorów i elastycznego połączenia w układzie wydechowym.
~tomek@zamek.gda.pl
Sedan 1.6 i 73KM 54kW
generalnie udane autko, jezeli o nie dbasz potrafi odwdzieczyc sie niezawodnoscia.
~doogas
4,1