Ocena kierowcy - Nissan Sunny B12 Sedan

duczekzabrze, 16 lat temu
Silnik 1.7 D 54KM 40kW
Rok produkcji 1988
Nissan Sunny B12 Sedan 1.7 D 54KM 40kW 1986-1989 - Oceń swoje auto
Inne : hm..przesiadając sie z malucha do nissana... zakochałem sie w nim!
Nie mam zastrzeżen.Może i nie jest autem kozackim ale nie wszyscy potrzebujemy bmw 2.0l benzyna..pozerające benzyne w zaskakujących ilościach.
Troszke głosny ale to sprawa dziury w rurze która wychodzi z kolektora.Elastycznośc... bo ja wiem..obrotka nie mam to nie wiem na jakich obrotacvh ma dobra elastycznośc ale ani razu nie zawiódł przy wyprzedzaniu:-)
Biego wchodzą elegancko i nie ma zadnych problemów:-) Ps, musiałbym sie zainteresowac wymiana oleju w skrzyni;-)..tylko gdzie to sie leje?
u mnie lekko sciaga w prawo..zbieżność:-( do zrobienia:D
Idealna:-)Duze lusterka,duze szyby normalnie podoba mi sie
plastiki nie strzelaja bo nie sa takie plastikowe..w srodku staro troszke wyglada ale jednak ma swój urok
ogrzewanie idealne wentylacja tak samo chłodzenie wnetrza tez wzorowo
spokojnie w 5 osób i spory bagaż można podróżowac
ogólnie nie jest źle,jedynie słysze silnik ale układ wydechowy nadaje sie do remontu
ostatnio wyszło 4,9l na 100km po autostradzie (90km/h-110km/h) a rope mam za 2.6 normalnie legalnie ze stacji:-)
Auto kupisz w przystepnej cenie,cześci? oryginalne są nieznacznie droższe od zamienników..wole oryginał Nie żaluje zakupu nissana i przyszli właściciele Nissana też będą zadowoleni.
czasami nie świeci przednia prawa lampa ,a mianowicie nie chce działać swiatło drogowe(mijania normalnie działa) podchodze klupne i dalej działa szkoda ze karoseria nie jest ocynkowana bo te auta by jeździły w milionach km
tylko rozursznik ostatnio nie chciał zadziałać,jakos krecil wolniej i wolniej i przestał kręcic.Miałem drugio z drugiego nissana.Wymiana 25minut i dalej smigam.Ogólnie niezawodne auto

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 D 54KM 40kW [l/100km]

5,4