Oceny Nissan Terrano I

Oceny Nissan Terrano I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Terrano I

~gab1@op.pl
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Nissan Terrano I jest doskonałym autem pomimo wieku nie można porównywać z nowymi ale jak czytam opinie o Frelanderze to włos na głowie się jeży, a tu nic, Nissan to Nissan, opinie o X-Trailu są super więc takiego kupuję. Gdyby Terrano I był nadal produkowany na pewno bym go kupił ze względu na niezawodność. W zimie w śniegu jest rewelacyjny wszędzie dojechałem idzie jak czołg.
3,5
~smok02_1967@tlen.pl
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Jeżdze nim po Norwegi od 2 lat i nawet ne zaprotestował choc nieraz sypiemy na wysokości 1500na p.m.jestem zadowolony jedyny mankament to to że jak słyszałem jest dość skomplikowany w przeróbkach do OFF-ROAD a mazy mi sie wyprawa do Rumuni
~Józek
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Ocena zależy od sposobu korzystania z tego samochodu. Do pracy w terenie -doskonały, jako samochód rodzinny - wygodny, ale drogi w eksploatacji, samochodem sportowym też nie jest ale chyba nie został do tego stworzony.
~Wieslaw
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Posiadam wlasna firme budowlaną i sa przypadki ze woze bardzo cieszkie i duze rzeczy wazace ponad 500 kg. i miezace prawie 2 m. dlugosci wszystko sie miesci a po zatym jest bardzo wygodny posiadam dobre palstiki no i ta dynamika mozna poscigac sie nawet z dobra osobowka parenasie lat mlodsza.
3,7
~MAREK
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
W zasadzie jestem bardzo z niego zadowolony. Biorąc pod uwagę typ i wlk. silnika liczę się z jego "łakomstwem". Jako kaleka z dysfunkcją nóg bez problemów używam ręczn. sterowania, łatwe wsiadanie i wysiadanie. Napęd na 4 k. to rzecz nieoceniona zwł. zimą. Moc konstrukcji może sprostać złym drogom.
~dream28
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
jak na 22 lata to doskonale i wierze ze nim dojade zawsze. polecam bo jest konkretny. toporny ale konkretny i wierze w niego.
~Krzysztof
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
Jak narazie jestem zadowolony i nie myślę o zmianie auta.
~aro
Terenowy 3.0 i 4WD 148KM 109kW
polowałem na tą furkę i w końcu mi się udało... gdyby nie spalanie to auto idealne
~brzezik
Terenowy 2.4 i 4WD 103KM 76kW
w terenie daje sobie rade,mozna auto uzywac jako rodzinne.5drzwi.
~rudobrody
Terenowy 2.7 D 4WD 99KM 73kW
niezłe auto do zabawy w terenie jak i do poruszania sie po asfalcie,