Oceny Nissan Terrano II 3.0 TDi 16V 154KM 113kW 2001-2003

Nissan Terrano II 3.0 TDi 16V 154KM 113kW 2001-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Terrano II 3.0 TDi 16V 154KM 113kW 2001-2003

~stefan_z_polski
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Jestem zachwycony Terankiem a wcześniej miałem Y61 i Disco, w terenie radzi sobie podobnie - ma reduktor i zawsze sam wyjeżdża z lasu. Pozytywnie zaskoczyło mnie zużycie paliwa. Wyposażenie w zupełności wystarcza, KLIMA i elektryka, brak skóry, no może tylko ten kolor tapicerki mógłby być inny ale kupiłem używany z niemiec i nie bardzo miałem wpływ na kolor tapicerki, interesował mnie zasadniczo Nienaganny stan techniczny, i tu się...
~biedrona
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Zdaję sobie sprawę, że obiektywnie patrząc ocena jest zawyżona, ale zawsze marzyłem o takim aucie i nissanek jest pierwszą maszyną (a miałem ich kilka), której prowadzenie sprawia mi naprawdę frajdę każdego dnia. Gdy pierwszy raz wsiadłem do niego na jazdę próbną wiedziałem, że to będzie to. Mam jednak świadomość, że jest to samochód przeznaczony dla specyficznego grona odbiorców. Rada jest prosta: wsiądzicie i przejedźcie się (w terenie też)...
~Piotrek
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Auto świetnie się prezentuje wśród innych pojazdów na parkingu. Ma bardzo ładny front, który odmładza auto. Terenowego zacięcia dodaje pełne orurowanie auta. Ciężko o egzemplarz ze zdrową ramą, jednak jak już się taki upoluje, to warto zainwestować w dobrą konserwacje, a właściwości terenowe pojazdu pozostawić na chwile, w której ich użycie będzie konieczne. Jako samochód do co niedzielnych zabaw w błocie się nie nadaje, ponieważ prześwit jest...
~misio
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
duże wygodne, mocne autko, które nie wymaga chuchania i dmuchania na nie, a przy sensownej eksploatacji pozwala omijać serwisy nissana. ważne są regularne wymiany dobrego oleju, przy jeździe w warunkach poza asfaltuwych pył itd, warto przy każdwj wymianie oleju wywalić filtr powietrza (do silnika) i za każdym razem filtr paliwa (z racji jakości naszych rodzimych dostawców disla:)))
3,5
~Leon
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Mimo że wcześniej narzekałem na przednie zawieszenie to poza tym większych problemów nie ma. Silnik 3,0 DI turbo oceniam dobrze wbrew powszechnej opini użytkowników - być może mam farta,a może zwyczajnie częściej od innych zerkam na kontrolkę temperatury. Dodam tylko że mam zainstalowany power box podnoszący moc o 25%, ayto śmiga po czarnym 180 km/h i przez 330 000 km nic.
~Andrzej
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Auto cały czas w użytkowaniu codziennym. Często jeździłem w lekki/średni teren spisuje się świetnie. Łatwo można pomyśleć o podwyższeniu na rynku jest dużo opcji. Naprawdę solidne, przestronne i bez awaryjne auto. Polecam
Dziennik kosztów dla Nissan Terrano II 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
10,4
~robert , gdańsk
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
daję 5 , bo mimo wad jestem zagorzałym fanem terrano, jest to ginąca rasa wśród terenówek , na szczęście nie ma za dużo elektronicznych gadżetów , podoba mi się wybór napędu przez lewarek , a nie przez np. małe kółeczko jak np. w Pathfinderze , karoseria oparta na ramie , dobry kąt natarcia i zejścia
~marek
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
jest to auto dla osób z większym doświadczeniem -jak ktoś jeździł bmką to niech jeździ dalej,coś zawsze trzeba przy nim zrobić -sprawdzić bo jest dość skomplikowane np.sprzęgła w przed.kołach-do rasowej terenówki też się nie nadaje np.brak blokad osi -brak centralnego mechanizmu różnicowego na 4 koła --bardzo wygodny
3,3
~Tomek
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Rada dla kierowców chcących kupić niezawodny samochód japoński-nie kupujcie japończyka montowanego w innym kraju niż Japonia.Najlepszym przykładem jest nissan terrano montowany w hiszpanii.Jestem poważnie zawiedziony tym autem duzo by wymieniać.WESCIE SOBIE TĄ RADE DO SERCA-TYLKO SAMOCHÓD KTÓREGO PIERWSZA LITERA NUMERU NADWOZIA ZACZYNA SIE OD LITERY "J" (J - KRAJ POCHODZENIA JAPONIA)
~TomekP
Terenowy 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Można dać doskonale, ale to maszyna i zawsze można się do czegoś przyczepić:) Ja przez ostatnie 50000 km nie miałem żadnych problemów poza jednym - blokujące się hamulce z tyłu - usuniętym bez bólu przez serwis.