Ocena kierowcy - Nissan Terrano II

stefan_z_polski, 11 lat temu
Silnik 3.0 TDi 16V 154KM 113kW
Rok produkcji 2002
Nissan Terrano II 3.0 TDi 16V 154KM 113kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : w terenie dużo lepiej niz się spodziewałem.
Jestem zachwycony Terankiem a wcześniej miałem Y61 i Disco, w terenie radzi sobie podobnie - ma reduktor i zawsze sam wyjeżdża z lasu. Pozytywnie zaskoczyło mnie zużycie paliwa. Wyposażenie w zupełności wystarcza, KLIMA i elektryka, brak skóry, no może tylko ten kolor tapicerki mógłby być inny ale kupiłem używany z niemiec i nie bardzo miałem wpływ na kolor tapicerki, interesował mnie zasadniczo Nienaganny stan techniczny, i tu się niezawiodłem. Auto znacznie poręczniejsze na codzień niż Patrol. Oczywiście no może patrol dawał wiecej satysfakcji na skrzyżowaniu(bylem wielki) ale bolało przy tankowaniu i serwisowaniu, dokonałem wyboru długo porównując te dwa auta i teraz nie żaluję. Patrol w zasadzie wogóle nie nadawał się do miasta, trzeba było szukac dwoch wolnych miejsc:( natomiast terrano jest znacznie poręczniejszy. Polecam każdemu kto szuka kompromisu pomiedzy autem wyprawowym, terenowym i do miasta.
Kultura pracy doskonała, 4 cylindry ale dają radę i dużo mniej pali niż wcześniejszy patrol
wszystko na miejscu - połaczone z reduktorem. przed zakupem nie werzyłem że tak doskonale bedzie sbie radził w terenie.
jak na terenówka to Ekstraliga, komfort jazdy jak w osobowym.
nawet do tyły mozna się przyzwyczaić.
Japonczzyk z krwi i kości, dopracowany w szczegółach - jedna wada to brak wiekszej ilości schowków w kokpicie kierowcy.
Klima manulana daje radę bez problemu
wiadaomo że trzeci rząd siedzen to raczej dla dzieci ale dobrze ze jest
To przecież rasowa terenówka, nie ma sie do czego przyczepic ale zastrzegam że smigam na oponach typowo szosowych.
Oceniam doskonale ponieważ mialem Discovery i patrola i terano to inna klasa - spokojnie schodzi ponizej 10l a to mnie satysfakcjonuje,
W tej cenie nie ma zastrzeżeń.
klima była do napełnienia i to wszystko przez rok.
NIC, NIC, NIC, NIC

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 TDi 16V 154KM 113kW [l/100km]