Oceny Nissan Vanette – wybierz generację

Najnowsze oceny Nissan Vanette

~Dodge
Nissan Vanette I
Furgon 2.0 D 60KM 44kW
Jet bardzo nie zawodnym autem wszędzie cię dowiezie, komfortowy i pakowny. 5 osób+ ogrom bagaży to nie problem. Silnik największy plus tego auta nie do zajechanie. Blachę gryzie rdza ale wygląd to nie wszystko. Gdyby nie mechanik który nie poradził sobie z jedną duperelką w silniku to nadal bym go użytkował. Super auto za grosze. POLECAM
2,7
~stan2300@tlen.pl
Nissan Vanette III
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
brak konserwacji podwozia niektore z elementow wewnatrz samochodu sa z surowej blachy nawet nie pomalowane podkladem, szybko koroduje auto pod spodem glosna praca slaba dynamika zle dobrane przelozenia jednym slowem toczydlo brak mozliwosci zakupu ksiazki obslugi i napraw posiadaja tylko serwisy w wersji angielskiej
~ml
Furgon 2.0 D 90KM 66kW
Generalnie auto jest bardzo dobre, choć rzadko u nas spotykane. Ma wiele zalet i mało wad. Największą jest brak informacji o eksploatacji tego auta, danych technicznych etc. Trochę ten temat rozgryzłem, więc jeśliby ktoś potrzebował coś wiedzieć, tel.: 601 899 827.
~dostojna czerwona nissanica
Furgon 2.0 D 90KM 66kW
Dlaczego nikt nie produkuje już takich wozów???. We wszystkich dostawczakach (nawet tych dzisiejszych) tej klasy zajeżdża badziewem. W nissanie wszystko jest tak solidne że budzi zaufanie kierowcy i daje pewność w podróży. Minusem może być trochę uciążliwy chałas w kabinie ale jest to winą braku jednego tłumika. Dopóki był było całkiem przyjemnie. Jeśli ktoś kocha warkot diesla...
~zlot nissana Vanette
Furgon 2.0 D 90KM 66kW
Kocham go.mam też malucha ale zdecydowanie wole jezdzic tym samochodem.nie mam go od nowości.został sprowdzony.W niemczech jezdziły nim siostry w klasztorze wiec byl zadbany jak go kupilem teraz tez o niego dbam
~miker0@poczta.onet.pl
Nissan Vanette I
Furgon 2.0 105KM 77kW
Prawdziwe autko do pracy. Pożeracz kilometrów. Przez 1,5 miesiąca zrobiłem 15 tysięcy i nic. Polecam. Moje autko mam od wujka,który je przywiózł w 1993 roku z Hitlerowa. Przebieg tylko 120 000. W grudniu zeszłego roku jak kupowałem to miał 93 000km. Od grudnia 27 000 bez awarii.tylko wymiany oleju, filtrów i rozrządu. W zsadzie 1 awaria o której pisze wyżej. Ale to nie JEGO wina.
4,1
~pittero@interia.pl
Furgon 1.6 97KM 71kW
Ładny zgrabny dostawczak,na plus-doskonała widoczność,dosyć cichy jak na silnik umieszczony pod siedzeniami, ergonomiczny,niska cena używanych, minus- spore zyżycie paliwa (silnik od primery ale przy szybkiej jeździe znaczne opory powietrza),pow 100000 km zwiększa się hałaśliwość napędu,b.drogie części zamienne
3,7
~Młoda bronislawdlugi@interia.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Auto trochę archaiczne ale na nasze drogi całkiem dobre. Zawieszenie jest miekkie lecz trzyma auto prawidłowo. Nie straszny jest wypad z rodzina na urlop gdyż przedział pasażerski jest duży a po złożeniu ostatniej kanapay można spokojnie zabrać dużą ilość bagaży. Tylnie kanapy są bardzo WYGODNE jesli wiecie o co chodzi!!!
4,1
~kwiatek
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
przejechanie 900km na silniku z ubywającym płynem chłodniczym i wymiana tylko uszczelki pod głowicą, niema możliwości zrobienia diagnostyki silnika w kraju,ponieważ servis nie ma podłączenia do komputera,211 KM.
~Pozdrawiam wszystkich
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Oprócz tego że dwa razy spawałem tłumik to wszystko na razie o.k(jeżdże już nim 3,5 roku) no i ta głośna praca jest troche mencząca,ale w aucie mam całkiem niezłe nagłośnienie więc zagłuszam silnik :))))
Nissan Vanette