Lista ocen Nissan Vanette III (18)

2,7
~stan2300@tlen.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
brak konserwacji podwozia niektore z elementow wewnatrz samochodu sa z surowej blachy nawet nie pomalowane podkladem, szybko koroduje auto pod spodem glosna praca slaba dynamika zle dobrane przelozenia jednym slowem toczydlo brak mozliwosci zakupu ksiazki obslugi i napraw posiadaja tylko serwisy w wersji angielskiej
3,4
~asprawka
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Silnik za słaby do tego auta, wyprzedzanie tylko dla kierowców o mocnych nerwach,jest też bardzo głośny rozmowa przy setce na zegarze to męka, ale na plus żywotność jednostki napędowej, po ponad 300 tys nie zainwestowałem w silnik ani złotówki (Silnik)
4,1
~mantek
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
jak na diesla o pojemnosci 2,3 bardzo mi sie podoba mialem kiedys forda sierre 2,3 diesel i o wiele przyjemniej nasluchuje sie temu silnikowi (Silnik)
~masiali@op.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
naprawdę praktyczne autko,nadaje się do firmy,a jak jest potrzeba,to w zupełności spełnia się jako auto rodzinne,szczególnie gdy ktoś potrzebuje przestrzeni na bagaż
3,8
~apsw
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
dobre autko do pracy , a i dla rodzinki całkiem całkiem taki biwak na kółkach
4,1
~Michał
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Małe dostawcze auto, buda na resorach, tył napęd. Mechanicznie doskonały ale zacofany, nie nadaje się w trasy z towarem bo jest powolny, wół roboczy lub małe miejskie \"coś\"
~solmyr@go2.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Generalnie super autko. Kupiłem w salonie w Polsce, był dużo tańszy w stosunku np. do t4. Prowadzi się super, dobry skręt, rewelacyjne światła. Wykończenie - wysoki poziom, na pewno lepiej niż VW. Wady - silnik 2.3 D 75 starcza do jazdy - ale nic ponadto. 130 to raczej maks dla tego auta. Jest mało synamiczny, ale w koncu to diesel bez turbiny. No i pali trochę za dużo. Gdzieś z 2 litry więcej od t4. Przez 8 lat zepsuło się trochę rzeczy,... (Silnik)
2,3
~dkorczyk@interia.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Jest to największy niewypał Nissana. Nie polecam nikomu.
3,2
~Jaras
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Silnik głośny przy 100km/h trzeba zakładać nauszniki. ogólnie to Wolny głośny i paliwożerny jedyna zaleta to trwałość. (Silnik)
2,9
~marek wróg vanette
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Przyspieszenie żadne. Śmierć w butach. nie mam takiego wroga któremu bym polecił tą padlinę!!! (Silnik)