Lista ocen Nissan Vanette III (11) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~solmyr@go2.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Generalnie super autko. Kupiłem w salonie w Polsce, był dużo tańszy w stosunku np. do t4. Prowadzi się super, dobry skręt, rewelacyjne światła. Wykończenie - wysoki poziom, na pewno lepiej niż VW. Wady - silnik 2.3 D 75 starcza do jazdy - ale nic ponadto. 130 to raczej maks dla tego auta. Jest mało synamiczny, ale w koncu to diesel bez turbiny. No i pali trochę za dużo. Gdzieś z 2 litry więcej od t4. Przez 8 lat zepsuło się trochę rzeczy,...
~stan2300@tlen.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
malo elastyczny na wyzszych przelozeniach ze wzgledu na umieszczenie silnika promieniowanie ciepla do wnetrza samochodu ,bardzo glosny przy ponad 100km\\godz.zbyt mala moc przy tej pojemnosci,zbyt duze zuzycie paliwa nawet przy delikatnej jezdzie ok\\10\\100km silnik gorke czuje chociaz kierowca jej jeszcze nie widzi porownanie do stara 28 zachowywal sie podobnie
~asprawka
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Silnik za słaby do tego auta, wyprzedzanie tylko dla kierowców o mocnych nerwach,jest też bardzo głośny rozmowa przy setce na zegarze to męka, ale na plus żywotność jednostki napędowej, po ponad 300 tys nie zainwestowałem w silnik ani złotówki
~Michał
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Silnik wolnossący a szkoda, gdyby było turbo to była by mała rakieta. Generalnie wół roboczy, na A4 z góry (z dużej góry) rozpędziłem go do 155km/h. Silnik jak najbardziej niezawodny o prostej konstrukcji, można \"katować\"
~apsw
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Auto nabyłem w zeszłym roku ,jak narzazie nieźle przy temperaturze -15 paliło bez problemu, więcej problemu miałem z tylnym napędem zimą naprawdę trzeba uważać żeby nie zakręcić bączka
~mantek
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
jak na diesla o pojemnosci 2,3 bardzo mi sie podoba mialem kiedys forda sierre 2,3 diesel i o wiele przyjemniej nasluchuje sie temu silnikowi
~Jaras
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Silnik głośny przy 100km/h trzeba zakładać nauszniki. ogólnie to Wolny głośny i paliwożerny jedyna zaleta to trwałość.
~marek wróg vanette
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Przyspieszenie żadne. Śmierć w butach. nie mam takiego wroga któremu bym polecił tą padlinę!!!
~masiali@op.pl
do 80km/h w miarę,ale póżniej trzeba go bujać
~dkorczyk@interia.pl
Furgon 2.3 D 75KM 55kW
Bardzo głośny, brakuje turbiny, przyspieszenia brak.