Lista ocen Opel Agila A (114) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 195 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~aneks
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Bardzo dobry, ekonomiczny samochód miejski (podmiejski). Oczywiście mógłby mieć super twarde zawieszenie, ostre jak brzytwa hamulce i silnik o nieprawdopodobnej mocy zapewniający mu osiągnięcie przynajmniej predkości podświetlnej. Aha zapomniałem o sportowej końcówce (atrapie) tłumika i płytce CD wiszącej na lusterku. Sorki za sarkazm, ale śmieszą mnie niektóre wcześniej przeczytane komntarze.
~morbus
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Pponiewaz nigdy mnie nie zawiodl nie moge zlego slowa powiedziec. W tamtym czasie za ta cene moglem kupic samochod ladniej wygladajacy, ale starszy i z wiekszym przebiegiem.Dizsiaj nie mam nawet zawachania jesli ktos pyta czy bylo warto. Pomimo nieznacznych wad kocham ten wechikul bo jest bezawaryjny.
~piotruś1
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Kupiłem autko po przebiegu 4000 tyś. km, w serwisie Opla w Niemczech z super wyposażeniem. Autko miało 4 m-ce. Posiada klimę, radio z CD, c.z., dwie poduszki, alu, wspomaganie, abs, obrotomierz, relingi, halogeny. Cena była o 15000zł niższa niż cena nowego w kraju. Nic dodać, nic ująć.
~Konrad
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Model 2002/2003 z pełnym wyposażeniem ( bez ABS) kupiłem za 37.700,- . W tej cenie nie miał konkurencji. Proszę nie porównywać go do innych smochodów typu: Daewoo Tico, Smart czy Seicento bo to nieporozumienie. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu tego modelu i śmiało go polecam.
~jez.
Minivan 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Za naprawdę niewielkie pieniądze można kupić używaną Agilę w niezłym stanie w bardzo atrakcyjnej cenie. Po kupnie 13-letniego samochodu za kwotę poniżej średniej ceny za ten model i rocznik, wsadziłem symboliczne pieniądze.
~Krzysiek S.
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Miało to być tanie drugie auto dla rodziny. Jest tanie, nie psuje się zbyt często, poza epizodem z sterownikiem silnika nie zawiodło (na dodatek ten AKU miał być właśnie tego dnia wymieniony).
~Rafał R., rafroz@wp.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
W tej klasie jest w miarę tani, ale jak na polskie realia to i tak wiele. Cieszy 2 miejsce w niemieckim rankingu usterkowości TUV (za Audi A2). Tym bardziej, że Agila przecież pochodzi z polskiej fabryki.
~sobczak.j@wp.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Przy obecnych poprawkach (pięć miejsc, obrotomierz, sztywna półka z tyłu oraz podobno lepsza wentylacja oraz niższa cena w stosunku do 2000 roku, mogę z czystym sumieniem polecić ewentualnym nabywcą.
~Gringo / z centralnej Polski :-) /
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Zapłaciłem w 2000r za moją Agilkę 35400PLN ( dostałem mały rabat ) Zakupu dokonałem po długich poszukiwaniach, porównaniach etc.Mimo że auto mam już 6 lat nie zamierzam go sprzedawać.

Usterki Opel Agila A

Opel Agila A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Rider
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Mam limitowaną wersję N-joy limited z FULL WYPASEM. Kupowałem "roczniaka", wię utratę wrtości "przezył ten pierwszy :) Za tą kasę u konkurencji nic łóadnego nie kupię