Ocena kierowcy - Opel Agila A

Rok produkcji 2002
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Opel Agila A 1.2 ECOTEC 75KM 55kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Inne : trwałość, niezawodność
Jestem właścicielem Agili od 10 lat. Kupiłem ja w salonie, Rok prod.2002 rejestracja 2003. Samochód w chwili obecnej ma przejechane 160000km Przez 10 lat użytkowania nigdy mnie nie zawiódł. Klocki hamulcowe pierwszy raz wymieniłem po około 80 tys km. Akumlaor mieniłem po 8 latach użytkowania. Przez 10 lat poza klockami, tarczami hamulcowymi i płynami wymieniłem (po 9 latach - czujnik położenia gazu - założyłem używany chyba za 200 zł,łożysko w kole przednim w 8 roku użytkowania. Teraz tj po 10 niemal latach wymieniłem końcówki drążków kierownicy - gałki oraz gumy- koszt wszystkiego 200 zł. Do tej pory innych zabiegów z zawieszeniem silnikiem itd nie wykonywałem. Trwałość samochodu jest zadziwiająca. Jeśli chodzi o słabe strony to trochę mało precyzyjna skrzynia biegów i to chyba wszystko. Samochód pali od 5.5 do 7.5 l/100km. Samochód bardzo praktyczny i przestronny. Przy jego użyciu wykonałem dwie przeprowadzki, wybudowałem dom, służył jako samochód w związku z działalnością gospodarczą. Nigdy nie zawiódł nigdy nie stanął nigdy nie odmówił posłuszeństwa. Pewnie dokończy u mnie żywota bo aż szkoda sprzedawać tak wdzięczy wózek. Polecam wszystkim którzy szukają takiego samochodu
brak
brak