Oceny Opel Agila A 1.2 ECOTEC 75KM 55kW 2000-2004

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Opel Agila A 1.2 ECOTEC 75KM 55kW 2000-2004

~szaveltravel@op.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Auto niezwykle pojemne,zwrotne i wygodne.Sprężyste zawieszenie,brak rdzy czy choćby nalotów,wszystko pod reką.Ekonomia bez zarzutu ok 7,7l/100km miasto i autostrada...Predkosc marszowa auta na autostradzie to 120km,powyzej tego auto zaczyna pływać i robi się dziwnie...Wad auta nie zauwazylyłem poza jedna,neizwykle wkurzającą.Fatalnie działająca skrzynia biegów.Wymieniany olej w skrzyni,sychronizatory bez problemów a działa jakby nie...
3,1
~woytas
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Mam mieszane uczucia co do tego samochodu albo trafiłem felerną wersje albo poprostu ostatni raz kupiłem auto od pierwszego właściciela który prawdopodobnie nic przy nim nie naprawiał. Otóż napiszę listę rzeczy które się jeszcze nie zepsuły wtedy bedzie ona krótsza: podnośnki szyb :) a i nie robiłem remontu silnika tak pozatym wymienione zostało już prawie wszystko. Zadowalające jest to, że udało mi sie dostać wesję z instalacją gazową...
~grzegorz
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Jestem właścicielem Agili od 10 lat. Kupiłem ja w salonie, Rok prod.2002 rejestracja 2003. Samochód w chwili obecnej ma przejechane 160000km Przez 10 lat użytkowania nigdy mnie nie zawiódł. Klocki hamulcowe pierwszy raz wymieniłem po około 80 tys km. Akumlaor mieniłem po 8 latach użytkowania. Przez 10 lat poza klockami, tarczami hamulcowymi i płynami wymieniłem (po 9 latach - czujnik położenia gazu - założyłem używany chyba za 200 zł,łożysko w...
~Mocar-Tom
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Fantastyczny samochód. Trzeba wsiąść i pojezdzić by się samemu przekonać.Dla kobiet i młodych dynamicznych ludzi, na wakacje i w długie trasy. Skromny luksus wewnątrz radio i 4 głośniki fabryczne(CDR-2005) -super rozwiązania.\\polecam z szyberdachem ale wtedy koniecznie z radiem bo lekko szumi.Ale coś za coś. Wolę widok nieba i gwiazd a muza jak gra - zagłusza szum.
~winetoo
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Pomimo małego bagażnika można go polecić rodzinie (na dorobku) z dwójką dzieci. Ekonomiczność i niezawodność sprawiają że to niepozorne autko nie nadwyręży domowego budżetu. Mimo że jest to autko miejskie można nim wyskoczyć gdzieś dalej. Po złożeniu tylnej kanapy oczom naszym ukaże gigantyczny bagażnik (bez problemu załadujemy euro paletę z widlaka). Jak dla mnie to najlepsze auto które miałem.
~yorg
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
MAm samochód od 2003 rokum produkcja 2002. Do chwili obecnej przejechałem 141000 km Samochód nidy mnie tnie zawiódł. Poza elementami eksplatacyjnymi zepsuła się jedna rzecz. Przy przebiegu 120000 czujnik położenia pedału gazu - lub coś takiego. Kupiłem używany za 250 zł i jest ok. MAłY bagażnik, ale po rozłożeniu tylnyvh siedzeń można spokojnie przewieź lodówkę szafki itd

Usterki Opel Agila A

Opel Agila A – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,5
~hubert18@buziaczek.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Samochód świetny dla starszych osób, ponoć cieszy się małą awaryjnością (dużego porównania nie mam bo to w sumie pierwszy samochód z którym miał tak duży kontakt). Jest bardzo praktyczny, przez tyle lat obchodziłem się bez przyczepki, nawet choinkę 3 metrową choinkę na święta woziłem na dachu:)
~piotr.toborek@neostrada.pl
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Agilką jeździłem 2 lata. Samochód naprawdę bezawaryjny, ekonomiczny i tani w utrzymaniu. Może nie jest bardzo piękny, ale za to przestronny i posiada wygodne i trwałe fotele. Bardzo sprytnie pomyślany bagażnik, który po rozłożeniu siedzeń tworzy równą powierzchnię i naprawdę potrafi sporo pomieścić. Auto bardzo niedocenione. Mogę jednak szczerze je POLECIĆ.
~miras1111
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Mam nadzieję, że pomogę komuś w podjęciu decyzji co do zakupu tego auta. W miarę wygodne i przestronne. Z klimą przejechałem nie raz trasę 600 km z dzieciakiem i było ok. Jechałem wówczas max 120 km/h i było miło na stacji benzynowej. Jeśli ktoś jest rozczarowany tym autem za te pieniądze to albo kupił zakatowanego złoma, albo nie dbał o auto lub też powinien kupić meśka klasy R. Pozdrawiam
~misci
Minivan 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Bardzo miłe autko wyróżniające się z tłumu innych aut. Wygląda na pierwsze wejrzenie jak budka telefoniczna lecz po chwili widać już przemyślane linie. Dość dobre fotele, a dzięki wyżej umieszczonej tylnej kanapie można poczuć się jak w kinie. Przestrzeń, przestrzeń, przestrzeń. Nie polecam dla kierowców prowadzących auto w pozycji półleżącej.