Ocena kierowcy - Opel Ascona C Sedan

broda-65, 18 lat temu
Silnik 1.8 i 115KM 85kW
Rok produkcji 1985
Opel Ascona C Sedan 1.8 i 115KM 85kW 1982-1986 - Oceń swoje auto
jak mam was zachęcać do zakupu tego wozu? po wymianie silnika i zapodaniu kostek bauma jeszcze troszkę pojeździła!!!!nie kupujcie opla!!!!!!! miałem trzy i ciągle to samo wszechżyjąca rdza ona kocha opla!!!!!!!
po 180tyś rozpadł się wał korbowy:(
bez problemu tylko ona przeżyła
bez problemów i wydawania kasy
bardzo dobra jedynietył jak to w oplach
bardzo dobra bez zastrzeżeń
nie mam prawa nażekać
wiele miejsca z przodu i tyłu wozu z dwiema panienkami bez problemu można się wyspać
w normie jedynie ponad 130 mogłoby być ciszej
7 litrów gazu przy 90 w mieście aż się niechce wieżyć
gdyby można byłoby latać oplem bez nadwozia to byłby to jeden z leprzych wozów na rynku a tak jużrozglądajcie się za blachażem /tylko nie w rodzinie/bo was zje-najlepiej zmienić markę albo otwożyć serwis napraw blacharskich !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a jeszcze jedno inne ceny są do kupet wyższe!!!!pozdro
padają przełączniki wył świateł,ogrzewania, urywa się przewód od skrzynki biegów od wstecznego , pada klakson,pękają klamki - zła konstrukcja stalowy trzpień pracuje w aluminium, z czasem odpadają uchwyty zamykania dzwi
padł silnik poniecałych 200 tyś km po dwuch latach eksploatacji wpadła sprężyna w podłużnicę a poroku druga nic to po podłożeniu kostek bauma ,powyrywało mi mocowania amortyzatorów a po połowie roku wywaliło progi i podłogę

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 i 115KM 85kW [l/100km]

8,8