Oceny Opel Combo B 1.7 D 60KM 44kW 1994-2001

Opel Combo B 1.7 D 60KM 44kW 1994-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Combo B 1.7 D 60KM 44kW 1994-2001

~Hazet
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
Autko naprawdę warte swej ceny dałem za niego 3900zł za te pieniądze nie kupi się lepszego małego wielbłąda, wnętrze tak jak w zwykłej Corsie jest wykonane z naprawdę bardzo dobrej jakości plastików. Jedynie jeżeli chodzi o wnętrze a mam wersję tour to cała paka jest wykończono zwykła blachą ale w planach mam obicie paki wykładziną do kolumn . auto ma olbrzymią wadę a jest to dynamika silnika. W mieście jest świetny bo ma, krótkie przełożenia...
~adamnowak200
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
Auto idealne pasuje do malych dzialalnosci gospodarczych typu firmy budowlane roznego rodzajusklepy itd. bardzo oszczedny silnik. jezdzi sie praktycznie za darmo. prosty przyklad litr ropy kosztuje 4zl auto pali 6litrow. odliczamy Vat i dochodowy czyli 41%. sto kilometrow robimy za 15zl. po prostu marzenie
~adrianbednarek@poczta.onet.pl
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
Samochod jest naprawde dobry z wyjatkiem dlugiego podrozowania. Tu zdecydowanie wolalbym Wersje Combo TOUR. Jest to samochod godny uwagi szczegolnie dla ludzi zajmujacych sie malym transportem. Zdecydowanie tylko silnik Diesla. Jednym slowem dobry samochod za rozsadne pieniadze (naturalnie mam na mysli tylko ceny samochodow uzywanych)
~Paweł
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
Jako samochód z przeznaczeniem na firmę uważam, że spełnia swoją rolę. Można bardzo dużo zapakować, bardzo mało pali przy oszczędnej jeździe, tanie części, a na pace można spokojnie spać :)
4,1
~Przemas
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
Ma jedna wadę-rdzewieje, tak było by idealnie tani pewny środek transportu.
~R.B.
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
sprzegło nominał jest niezłe jak by co to 300 zł luka , ogólnie auto proste bez kombinacji takich aut już nie produkują dla ludzi i do pracy
3,5
~al-shabazz
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
wolek roboczy slabe hamulce szczegolnie z ladunkiem dosyc halasliwy i wibracyjny ale da sie go lubic pojemniejsza komora ladunkowa niz w nowym modelu popularny i niedrogi w czesciach
~dzico@wp.eu
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
Autko naprawde da sie lubic jest jak dobry przyjaciel nigdy mnie nie zawiodl , z pokora znosi przeladowanie i smiga wciaz jak by mial przebieg dopiero do zrobienia .
3,4
~glossny
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
polecam kazdemu kto chce miec ekonomiczne pakowne autko ladownosc niby 460kg ale udzwignie duzo wiecej z tylu resory piorowe :) , blachy jak w oplu wiec rdza musi byc
3,6
~Robert Janiszewski (olil@up.gov.pl)
Furgon 1.7 D 60KM 44kW
Gdyby nie powiększyła mi się rodzina nie pozbywałbym się tego auta.