Lista ocen Opel Combo C Van (65) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 62 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~trakkowski
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
mnie się podoba, pracuje trochę ciężko ale to akurat lubię, i drażni mnie to, że przed wrzuceniem trójki trzeba jakby moment odczekać, na początku nie raz przydarzyło mi się zazgrzytać
~pilarczyk29@wp.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
haczy, do sportowej szybkiej zmiany to ona sie nie nadaje jak i caly samochod ale wiekszych problemow z nia niema nigdy sie niezdazylo zebym, niemogl wlaczyc jkaiegos biegu
~TRyb
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
po ok. 40 tys. km utrudnione wrzucanie 1 i 2 biegu >> plastikowa tuleja na sprzęgle << wada fabryczna. Po wymianie na stare metalowe jest OK.
~kb.507229374
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Przełożenia w skrzyni są dobrze dobrane. Autem zarówno w mieście jak i trasie można jeździć ekonomicznie z zachowaniem dynamiki!
~eddi29@op.pl
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Jeśli chodzi o skrzynie mam tylko uwagi co do opornego wchodzenia biegów ( szczególnie dwojka, jedynaka). Poza tym bez zarzutu
~Matanza
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Z czasem rozleciało się przełożenie z dźwigni na wybieranie zewnętrzne. Ciągłe \"gotowanie\" oleju i wywalanie przez odpowietrzenie.
~Ghostrider
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Jeżeli nie zmienia się biegów niechlujnie to nie ma zadnych problemów, poza tym nie wiem o co chodzi z tymi problemami z jedynką..
~wpnadolny@gmail.com
Van 1.3 CDTI ecoFLEX 75KM 55kW
Skrzynia dobrze zestrojona, wsteczny oczywiście bez synchronizacji, biegi wchodzą jak należy.
~Krzys
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Brakuje 6 biegu :) po za tym w moim modelu biegi wskakują pięknie, lekko, intuicyjnie..
Dziennik kosztów dla Opel Combo C Van
6,4
~soiram
Van 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
jakoś mam problem czasem przy wrzucaniu trójki coś zgrzytnie, ale ogólnie dość dobre przełożenia
Opel Combo C Van