Oceny Opel Combo C Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW 2001-2004

Opel Combo C Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW 2001-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Opel Combo C Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW 2001-2004

~Marcin M.
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Jestem miło zaskoczony niezawodnością tego auta. Taka \"niewyrafinowana prostota\" jak mówią w firmie.... Prosto ale pewnie. Opel trzyma fason. Miałem Francuskie 2 auta i prawie nabawiłem się nerwicy. Zakupiłem Opla i sie wyciszyłem. Zapomniałem co to kłopoty, pomoc drogowa, i drogie wizyty w serwisie. Polecam
~Rodzina, ok 40-tki, srednie wykształcenie, duże miasto , Polska, login -"Tango780"
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
ogólnie dość duży komfort jazdy, dobrze zaprojektowane wnętrze, choć brak jak zwykle drobnych gadzetów (zamocowanie na szklanki, puszki, popielniczki malutkie, brak dodatkowych gniadz zapalniczkowych z tyłu, słabe rozwiązanie oświetlenia wnętrza...itp) Świetna jest pułka nad głową kierowcy i pasażera. Świetną sprawa jest podnoszone hydraulicznie siedzenie. Miłe auto dla RODZINY, na podróże , wakacje. Do małej firmy, na co dzień też polecam.
~Rutek (mrutek@wp.pl)
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Wyjątkowo przestronne i funkcjonalne auto. Przyjemne w prowadzeniu wygodne. Raczej do firmy niz dla rodziny. Wady: bubel, bubel, bubel, szajs, rupieć, zemsta Hitlera, złom. To nie może być Opel. Współczuję każdemu kto kupi coś takiego za własne pieniądze.
~Tomasz
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Ogólnie fajny samochodzik , po 120 000 specjalnie nic się nie dzieje , klocki starczają na ok 70 000 tarcze wymieniłem po 120 000. Silnik benzynowy bierze troche olej ok. 0,5 l na 2000 km.Jedyne usterki to wymiana cięgna w bocznych drzwiach rozsuwanych i wymiana cięgna skrzyni biegów. W obecnych modelach już to poprawili.Obecnie nabyłem diesla1.3 jednak trochę tańsza jazda i mniej dynamiczna. Polecam
~biotoom
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
ładne ,świeżo wyglądające jak na 2002rok auto o dość dobrych osiągach, idealnie nadające sie do małej firmy albo jako \"większe combi dla rodziny\"
3,1
~Matanza
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Narzędzie pracy z którym trudno się związać. Trzeba słuchać i oglądać gdzie planuje się zepsuć. Części dość tanie, dużo zamienników.

Usterki Opel Combo C

Opel Combo C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tommash@gmail.com
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Świetne auto, wielozadaniowe i niezawodne, ale dające przy tym o niebo więcej radości z jazdy niż typowy mały furgon z poczciwym dieselkiem. I to wszystko za niewielkie pieniądze.
3,1
~TRyb
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Bardzo awaryjne mechanicznie. Super przestronne. wfirmie w której pracuję mamy ok. 16 takich aut. Wszystkie mają takie same problemy. Uwaga na ten model!!!
~lukas
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Auto najlepsze z posiadanych, dynamiczne. mało pali. Dużo miejsca dla pasażerów. Komfortowe w prowadzeniu. Przy otwartym oknie hałas, ale można jechać
~Witek Z
Van 1.6 ECOTEC 87KM 64kW
Jestem zakochany, choć może nie tyle w modelu co w tym rodzaju. To mój pierwszy combivan i powiem, że nigdy więcej nie kupię "tradycyjnej" osobówki
Opel Combo C Van