Ocena kierowcy - Opel Corsa A Hatchback

barusss@interia.pl, 18 lat temu
Silnik 1.0 S 45KM 33kW
Rok produkcji 1982
Opel Corsa A Hatchback 1.0 S 45KM 33kW 1982-1992 - Oceń swoje auto
autko na pierwszy raz w sam raz:) rdza to nieodzowna czesc OPLA!!! ale nie jest zle w koncu to niemieckie autko
motorek oki pozwala spokojnie wyprzedzac tiry lubi obroty lecz przestawial sie zaplon nie wiem od czego od wilgoci w zime od malej ilosci oleju a moze od b.wysokich obrotow w dwie osoby na trasie luzik a 4lub5 masakra-brak mocy silniki opla lubia byc brudne od oleju maja slabe uszczelki
2 i 3 bieg super na 2 biegu pociagnalem ja do ok 100km/h na 3 ok 140km/h ale szkoda ze skrzynia miala tylko 4 biegi
taki tam, moglo by byc lepiej zawieszenie miekkie, strach przy zakretach!!!!! na deszczu potrafi obracac i dupke mamy ja z przodu:)
dobra wrecz magiczna:) do parkowania wspaniala
nie moge narzekac wszystko w zasiegu reki i bez zbednych bajerow
troche trzeba czekac na cieple powietrze w zime brrrrr ale jak silniczek zlapie temperature to sauna
ja kierowca zadowolony ale ci za mna czasami narzekali, jezeli byli troche wieksi jazda w piatke przypominala MALE przytulne mieszkanko:)
powyrzej 120 km/h robi sie glosno ale dopiero wtedy mamy apetyt aby ja podusic bo wydobywa sie rasowy dzwiek
to jest wielka niewiadoma czasami potrafila jezdzic i jezdzic za 20 zl a czasami zdarzalo sie ze trzeba bylo dolewac to zalezy od stylu jazdy w b.duzym stopniu!!!! ponizej strzelalem!!!!!!!
ceny corsek sa adekwatne do jakosci wdzieczne samochodziki:)
USTERKI; podswietlenie zegarow pokretel; zarowki czesto sie przepalaly,schowek ktorego nie mozna bylo otworzyc jedynie na sile az dzwigienka sie oderwala, przelacznik awaryjnych ktory wyskakiwal a na to stosuje sie patent z papierkiem:)
ogolnie ok:))) lecz gdy nie moglem jej odpalic na polowie trasy torun-szczecin bylem przerazony!!!! myslalem ze to gaznik a to byl zaplon przestawil sie, jakos zapalila pozniej w szczecinie padla i na lince pod dom a to wszystko w zime

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.0 S 45KM 33kW [l/100km]

6,9