Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Opel Corsa– wybierz generację

Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Opel Corsa
Tel. (22) 212 60 08
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Opel Corsa

~Tomasz
Hatchback 1.4 Twinport ECOTEC 90KM 66kW
Opel Corsa D
Sympatyczne auto w dobrej cenie. Eleganckie jak na niewielki pojazd, to jazdy miejskiej. Z drugiej strony absolutnie ok na dalsze trasy.
~Daniel
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Opel Corsa D
Auto kupione do podróży po mieście i okolicach lecz ku mojemu zdziwieniu daje rade też na trasach. Największe zaskoczenie to prędkość maksymalna gdyż na autostradzie dałem rade rozpędzić autko do 170 km/h
~Tom
Hatchback 5d 1.4 Turbo 100KM 74kW
Opel Corsa E
Fajny wygodny samochód miejski a gdy trzeba wyjechać na niedługą trasę 100 km to też nie można narzekać. Jazda 140 - 150 na autostradzie i spokojnie można rozmawiać przez oplowski zestaw głośnomówiący w radiu czy słuchać muzyki.
~Kamil
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Opel Corsa B
Auto kupiłem aby dojeżdżać do pracy. Gdyby miało klimatyzację i karoserie która aż tak nie rdzewieje to bym jeździł do dnia dzisiejszego. Mechanicznie i elektrycznie mimo swojego wieku oceniam za dobre. Części tanie a usterek większych nie było tylko wymiana podstawowych części takich jak np.: klocki. Spalanie też bardzo przyzwoite.
~kuba1997363
Hatchback 1.2 ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
Corsa C jest moim pierwszym samochodem. Kupiłem ją przez zupełny przypadek, przeglądając jeden z popularniejszych portali aukcyjnych. Kolejnym zaskoczeniem było to iż samochodem tym jeździły tylko i wyłącznie kobiety (samochód miał dwie wcześniejsze właścicielki), i jego stan wewnętrzny jak i zewnętrzny był bardzo dobry. Wiadomo, że nie jest to pojazd nowy więc ma swoje "bolączki" takie jak np. delikatnie wgięta tylna klapa,...
~Półroczny użytkownik
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Opel Corsa C
Z klasie samochodów ok za małe pieniądze, z malutkim silnikiem czyli do pojemności 1.0 to największy samochód. Nie dość że najdłuższy to jeszcze 5 osobowy. Jesli ktoś chce zapłacić najniższe OC, mieć przy tym największe autko z silnikiem 1.0 to polecam. A części tez tanie i każdy mechanik zna się na tym autku.
~Raul74
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
Raczej bezawaryjny samochód, koszty napraw średnie.
~Marek
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Opel Corsa D
Największe plusy auta: - wysoka jakość wykonania wnętrza i karoserii - przestronne wnętrze - bardzo ładny nowoczesny wygląd - niskie koszty utrzymania Największe wady auta: - zbyt słaby silnik na trasy - twarde zawieszenie - niewygodne oparcia foteli przednich
Dziennik kosztów dla Opel Corsa
5,3
6,7
8,4
~Borsuk
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
Biorąc pod uwagę całość to jest dobrze. Fajne autko do miasta i na krótkie trasy. Po tuningu zyskuje nowe życie. Prowadzi się dobrze ale zalecam szersze oponki niż fabryczne. Nie ma z nim większych problemów, ale należy uważać na rozbitki i zajechane egzemplarze. Tutaj pada alternator i sterownik pompy, w sumie nic więcej. Polecam na pierwszy samochód, naprawdę dobrze się spisuje w tej roli. Od 16 letniego auta nie możemy wymagać niewiadomo...
1,9
~Klawesyn
Hatchback 1.6 i 16V GSi 109KM 80kW
Opel Corsa B
Auto posiadałem 2 lata, z czego praktycznie rok przeleżało u mechanika. Za każdym razem psuło się coś innego. A to pompa paliwowa, to znów cewki zapłonowe, innym razem trzeba było wymienić wszystkie przewody elektryczne. Stałym gwoździem programu był związek zawodowy przepustnicy i kolektora ssącego, którego nigdy nie udawało się do końca naprawić, a który ponoć był odwieczną piętą achillesową tego modelu. Ogólnie cała elektryka auta żyła...
Opel Corsa