Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Opel Corsa

~a.tulodziecki@n-g-partnerzy.com.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Opel Corsa B
Bardzo dobre auto. Jak na 60 kM i automatic bardzo dynamiczny ale szybkie ruszanie czy korzystanie z kick downu daje zuzycie paliwa w mieście ok. 10/100 a zimą nawet nieco więcej. Bardzo dobra jak na taki samochód skrzynia z trybem sport i winter. Wersja nieźle wyposażona ABS, 2 PP. Do jazdy na autostradzie trochę za któtka skrzynia (najszybciej jechałem 140 i było już naprawdę głośno) Niezłe zawieszenie. Najnardziej denerwującą wadą są za...
~Driveros
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Opel Corsa D
Samochód mnie zawiódł, jest to służbowy pojazd, który użytkuję od ponad roku na swoją firmę, wcześniej miałem Dwie generacje Yarisa (diesel 1.4 D), Grande Punto 1.4 (95 KM) oraz Fabię 1.4., Opel jest pod wieloma względami zdecydowanie najgorszy spośród wymienionych aut, szczegóły dalej.
~adikol516
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Opel Corsa E
Póki co jestem z auta bardzo zadowolony, układ jezdny bardzo dobry, świetna przestronność i fajny wygląd, ale więcej w każdej sekcji:)
2,8
~osa501
Hatchback 1.0 Twinport ecoFLEX 60KM 44kW
Opel Corsa D
Od nowości źle spasowane zamknięcie schowka (odstaje). Po około 50000 km zaczęła schodzić folia z tej niby chromowanej klamki w drzwiach pasażera (zaznaczam że 99% jeżdżę sam). Wymiana na gwarancji. Od nowości kruszy się gąbka pod siedzeniem kierowcy (ważę około 80 kg więc chyba nie jest to za dużo jak na to auto), sprawa zgłaszana przy każdej okazji, serwis nic z tym nie robi, ale będę walczył :). Od nowości skrzypienie i piszczenie...
~mxx_rs
Hatchback 5d Facelifting 1.4 Twinport ECOTEC 100KM 74kW
Opel Corsa D
Nie jest to ani auto do szaleństw ani do chwalenia się nim przed rodziną czy znajomymi z pracy. Nie mniej większe wrażenie zrobiła na mnie corsa C - można było ją polubić,ta natomiast jest jakaś bezosobowa.
~Michał
Hatchback 1.6 Turbo ECOTEC OPC 192KM 141kW
Opel Corsa D
Ogólnie samochodzik bardzo ładny i zwinny. Przy zakupie zastanawiałem się jeszcze nad Clio RS ale nie jestem i nigdy nie bylem przekonany do francuzów. Niemiec to niemiec. Samochód dla osób młodych którzy godzą się na kompromisy. Zawieszanie bardzo twarde (ja mam sprężyny eibacha wiec można zapomnieć o parkowaniu na krawężnikach itd.) nie wiem jak jest na seryjnych ale różniąca prześwitu to jakieś 3 cm wiec nadal samochód jest niski.
2,4
~Hocik
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC 70KM 51kW
Opel Corsa D
Całokształt oceniam ŹLE. Głownie ze względu na silnik i brak jakiegokolwiek komfortu jazdy. Owszem Corsa, ma swoje plusy (sylwetka, przestronne wnętrze), ale nie rekompensują wad.
~PS
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Twinport ECOTEC LPG 83KM 61kW
Opel Corsa D
Samochód ogólnie ciężki i mulasty. Nie bardzo wyobrażam sobie wybranie się nim w 5 os. do Zakopanego ;) Przy używaniu na codzienne dojazdy do pracy (30% miasto - 70% trasa), w sznureczku ~~80 km/h większość minusów traci znaczenie wobec spalania. 7l. lpg/100 km, przy włączonej na full klimie max. 8,5 l. Co ciekawe, podobne spalanie da się zanotować w szybszej jeździe na trasie.
~Karol016POL
Hatchback 1.0 ECOTEC 58KM 43kW
Opel Corsa C
Mimo swoich wad auto bardzo dobre, naprawdę warte polecenia każdemu kierowcy, zarówno tuż po zdobyciu uprawnień jak i dla każdego, kto lubi jeździć dość spokojnie. Jedynie radziłbym jakiś mocniejszy silnik oraz żeby to auto miało wspomaganie i klimatyzację. Naprawdę polecam.
~Tomasz
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Opel Corsa C
Ogólnie auto OK, przejechałem nim 100 tyś i nie żałuję zakupu, a to ze względu, że auto jest poprostu niezawodne, szczególnie przy mojej jeździe. No gdyby nie ten łącznik to 100% niezawodności. Dodam tylko, że w 2 lata zajeździałem audi A4 ze 110KM jak pojechałem do mechanika to powiedział - Panie wyczyść pan je, wypastuj i sprzedaj bo do roboty jest wszystko zawieszenie, skrzynia, silnik, poprostu wszystko, a auto było z 2001 roku i miało 120...

AUTOCENTRUM.PL S.A.