Ocena kierowcy - Opel Corsa A Hatchback

Sony, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 82KM 60kW
Rok produkcji 1991
Opel Corsa A Hatchback 1.4 i 82KM 60kW 1990-1992 - Oceń swoje auto
Silnik : naprawde jest zrywny ;)
polecam szczegolnie 5 dzwiowe na alufelgach :) jak na tak stare autko przezentuje sie calkiem niezle :) alufelgi dodaja tego czegos ;) naprawde AUTKO PIERWSZA KLASA :) rekord na trasie w 4 osoby to 160 km/h :D:D 1,4s 75 KM moj silniczek :) zdjecia do mojej z opisanym wyposażeniem :) http://sony_84.fotosik.pl/albumy/148686.html
Wszystko byłoby ok gdyby nie praca "zimnego silnika" jak sie nagrzeje to chodzi ładnie az milo polsuchac ale gdy wystawia sie go z garazu nad ranem to trzeba pomagac sobie ssaniem i troche czekac na rozgrzanie silnika bo tak to gasnie po puszczeniu pedalu gazu.
wszystko ok :) nic sie nie zacina biegi wchodza bezproblemowo
mimo braku wspomagania nie mam z nich najmniejszych problemow :))
ludzie nazekaja ze podobno lusterka male ;) ale jak dla mnie nie sa male :) jest ok przy cofaniu tez sporo widac :))
DALBYM 6 :) ale nie moge ;) jak na autko z 1991 roku jest rewelacja :) zadnych kantow :) oplywowe ksztalty :) wszystko na swoim miejscu :))
Nagrzewa sie szybko i naprwde po krotkim czasie w aucie jest cieplo :)) daje 4 tylko dlatego ze po wylaczeniu ogrzewania tak samo szybko sie robi chlodno ;)
4 osoby bez problemowo sie zmieszcza nawet 1,80 cm :)) w 5 tez robilismy sporko km :P ´za sterami´ jest wygodnie... z tylu tez rewelacja :) mam 5 dzwiowa
szału nie ma ;) ale w trasie przy 100 km/h jest naprwde cicho i spokojnie az mozna zasnac ;)
roznie to z tym bywa... ostatnio za 30 zł zatankowalem i przejechalem okolo 150 km w wiekszości jezdziłem po mieście... za 20 zł 100 km w miescie i za 20 zł 150 km w trasie :D
za 2000 zł mozna kupic to autko :) takze nie jest zle :) male oplaty ekonomiczny :) dobry do miasta w trasie tez sie spisuje :) POLECAM :)
jak narazie nic :) tylko ta nierowna praca zimnego silnika ;) i przepalil mi sie bezpiecznik (po 2 miesiacach od zakupu i po 2000 km) czyli jest ok :D
jak narazie nic :) (odpukac)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 82KM 60kW [l/100km]

Usterki Opel Corsa A