Ocena kierowcy - Opel Corsa A Sedan

arrow30@o2.pl, 16 lat temu
Silnik 1.5 D 50KM 37kW
Rok produkcji 1989
Opel Corsa A Sedan 1.5 D 50KM 37kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Silnik : stary dobry diesel. Pali mało, odpala bardzo dobrze więc jestem pewien że zime nim spokojnie przejeżdrzam. Polecam wszystkim o małym portfelu. (lub duzych innych wydatkach)
Zawieszenie : na polski drogach amorki zuzywaja sie szybko ale pasują od corsy B więc wsystko jest tanie i dostepne
piekne auto to nie jest ale warte kupienia
silnik wyexplatowany ale odpala bardzo dobrze i pali bardzo mało. Przyspieszenie lepsze niż astra 1,7D. Jeszcze 100000 na tym silniku sie przejedzie. Oleju nie pobiera wcale choć podkreślam że jest to silnik zużyty.
prowadzi sie dobrze. nawet przy dużym obciążeniu.
jest cieplutko. Na zime wystarczy zatkać chłodnice i jest rewelacja. po 2 km jest już aucie ciepł. Latem podejrzewam żę cudów nie będzie bo klimy jeszcze mi do niego nie załozyli
Wygodny dla 4 osób
stary samochód cichy nie jest. Może gdyby nie było przez cały tłumik przelotki tylko standardowe tłumiki było by ciszej. Ale da sie przeżyć
auto bardzo dobre do dojazdów do pracy. Za bardzo małe pieniądze ( da sie wyrwać tego dieselka poniżej 1000zł) niczym taniej nie dojedzie się.
Za 900zł diesla na chodzie i pełnosprawnego innego nie kupił bym. Jestem bardzo zadowolony bo tyłek wozi i taniej jeżdrze niż moja żona coltem 1,3 na gazie. Więc rewelka

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 D 50KM 37kW [l/100km]

5,2