Ocena kierowcy - Opel Corsa B Hatchback

skandal77@op.pl, 18 lat temu
Silnik 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Rok produkcji 1999
Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Jestem zadowlony z mojego korsarza. Na długie trasy jest bardzo dobry. Dobrze zachowuje się na górskich drogach, troche gorzej na szerokich trasach. No ale od takiego silnika szkoda wymagać cudów. Dobre przyspieszenie, stosunkowo mało pali. W zimie za to "głupieje". Zawodzi przede wszystkim ogrzewanie. Długo się nagrzewa co zwiększa zużycie paliwa. Wyciszenie także nie jest doskonałe, nie wspomne o dość głośnej pracy silnika. Poważniejszych usterek nie stwierdziłem. Ogólnie jestem zadowolony z opla corsy.
Brak większych zastrzeżeń. Może troche głośno pracuje ale ten typ tak podobno ma
Bez żadnych zastrzeżeń. Jestem w pełni zadowolony
Dobrze ale już wymieniałem końcówki na drążkach. Cóż takie nasze piękne drogi
Nie mam większych zastrzeżeń
Brak zastrzeżeń
Dość długo nagrzewa się przy stosunkowo niskich temperaturach. Nie wspomne o ogrzewaniu tylnej szyby. Katastrofa
Nie jest to wielki samochód i z tyłu brak miejsca przy pięciu osobach
Źle. Jestem niezadowolony z wyciszenia. W serwisie powiedzieli, że ten typ tak ma. Wniosek: Fatalny serwis (albo wyciszenie)
W lecie na trasie 5,5 l/100 km, w mieście litr więcej, w zimie przy oponach zimowych, pseudoogrzewaniu i ssaniu trzeba dodać 2 litry więcej
Myśle, że jego cena jest adekwatna do komfortu i użytkowania auta
Jestem zadowolony nawet takie drobiazgi jak przepalone żarówki w desce rozdzielczej nie są w stanie wyprowadzić mnie z równowagi.
Nie stwierdziłem większych usterek
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW