Ocena kierowcy - Opel Corsa E Hatchback 3d

PiotrekM, 7 lat temu
Silnik 1.4 Twinport 75KM 55kW
Rok produkcji 2016
Opel Corsa E Hatchback 3d 1.4 Twinport 75KM 55kW 2014-2019 - Oceń swoje auto
Auto posiadam od kilku miesięcy, zakupione we wrześniu odebrane po dwóch miesiącach. Aktualny przebieg 3300km problemy z autkiem zaczęły się po 300km największy z trzeszczącą szybą przednią problem nadal nie rozwiązany ze strony serwisu faktycznie coś słyszą coś będą szukać, ale takie rzeczy w nowym aucie? Więcej w pod kategoriach.
Silnik przyjemy pali niewiele aktualnie 6,5l/100km na komputerze. mocy nie brakuje dla mnie OK, ale jeden problem, okropne terkotanie po rozgrzaniu gdy zatrzymam samochód i wrzucę "na luz" przy następnej wizycie w serwisie zgłoszę do sprawdzenia.
W pierwszym okresie użytkowania ciężko wchodził 2 bieg przy redukcji teraz wszystko się chyba "wyrobiło" i jest ok...
wszystko ok :)
Bardzo dużo miejsca wygodnie przemyślana przestrzeń , fajny pomysł z uchwytem na kubek z rekinem który wysuwamy gdy jest potrzebny.
i kolejne problemy. po wyjechaniu z garażu wszystko ok ale gdy zostawi się autko kilka godzin na mrozie po włączeniu wentylatora okropne dźwięki... trzeszczcie? tarcie? Jeśli chodzi o grzanie i chłodzenie to jest dobrze
Bardzo dobrze wyciszony samochód nawet przy większych prędkościach. Słychać tylko dziwy terkot silnika
Powiem szczerze to mój pierwszy opel. Wszystko mi sie podoba jakość wykończenia wnętrza itp. Gdyby nie wady o których wspomniałem wyżej następnym autem jakie bym kupił byłby opel.. ale po tym co mnie spotkało na pewno nie... za duzo wad jak na tak nowe auto (szyba, silnik, biegi,wentylacja)
sporo tego
w tej chwili brak.