Oceny Opel Frontera B Standard 2.2 16V 136KM 100kW 1998-2004

Najnowsze oceny Opel Frontera B Standard 2.2 16V 136KM 100kW 1998-2004

3,5
~Mariusz Siedlce
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Przestronne, uniwersalne auto dobrze sprawujące się jako pojazd rodzinny. Duży prześwit dobrze sprawdza się w mieście na krawężnikach i na drogach nie utwardzonych. Napęd 4x4 pozwoli nie przejmować się zimą zaspami. Jeżeli trafi się na pojazd zadbany i niekatowany w terenie, to można się skusić. Dodatkowym plusem jest dość atrakcyjny wygląd nadwozia. Za kilkanaście tysięcy zł można stać się dumnym kierowcą, tak ostatnio popularnych...
~wiciak-c@tlen.pl
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Auto terenowe z prawdziwego zdarzenia (karoseria osadzona na ramie), a nie jak dzisiejsze pseudoterenówki z samonośnym nadwoziem. Przy dobrym ogumieniu bardzo dzielne w terenie, przy zachowanym komforcie jazdy po drogach utwardzonych. Z silnikiem o pojemności 2200ccm (136KM) prezentuje dobre osiągi przy relatywnie niskim zużyciu paliwa (trasa - 10l/100km; miasto - 14l/100km). Części zamienne - w porównaniu z konkurencją - są ogólnodostępne i...
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Z perspektywy czasu myślę że samochód godny polecenia na jakieś wyprawy. Wygodny ale z tym silnikiem troche wolny. Nie jestem maniakiem szybkiej jazdy terenowym autem bo do tego mamy żony samochód a ten jest na rekreacyjne wycieczki.
Dziennik kosztów dla Opel Frontera B Standard 2.2 16V 136KM 100kW
15,2
~CzwartySamochódTerenowy=FROTA
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Uważam, że ten samochód mimo problemów z elektryką zasługuje na na prawdę wysoką ocenę jeśli chodzi o właściwości jezdne terenowe a kompromis z jazdą po mieście i dalekich dystansach. Spalanie podałem LPG.
~Tomek Łódź
Standard 2.2 16V 136KM 100kW
Terenowy pełna parą. Klasyczna rama, niezależne zawieszenie, sztywny most.
Opel Frontera B Standard