Ocena kierowcy - Opel Insignia I Hatchback

Daniel driver, 11 lat temu
Silnik 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Rok produkcji 2011
Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik juz mnie pozytywnie zaskoczył w vectrze c i teraz jest podobnie, pracuje bez zarzytów a nie jestem jakimś niedzielnym kierowcą tylko używam auta 6 dni w tygodniu czasami nawet 7 robie srednio po 1000 km tygodniowo
Jak dla mnie doskonale i wystarczajaca, lubie ten niemiecki koncern i jeszcze sie na nim nie zawiodłem poprzednie auto jakie miałem to była vectra c 2.0 dti 2004r 100 konna. Przez 2,5 roku poza wymiana oleju i filtrów co sezon wymieniłem jeszcze przekładnie a dokładnie zregenerowałem niskim kosztem 600 zł i dostałem na nia 2 lata gwarancji. zrobołem tym autkiem 75000 km, i mam tylko nadzieje ze insignia mi bedzie służyć tak samo. Pozdrawiam
Skrzynia biegów jest ok, czasami trójka nie wchodzi płynnie poza tym lubie takie skrzynie!!!
Widoczność jest doskonała przynajmniej dla mnie nie jestem kolosem ale z punktu widzenia kierowcy wystarczajaca.
Jeśli chodzi o ogrzewanie to doskonale.
przestrzen wystarczajaco duzo miejsca dla kazdego duza mozliwość manewrowania fotelelm kierowcy.
Jeśli chodzi o spalanie to jest nieżle chociaz nie ukrywam ze spodziewałem sie troszke mniejszego spalania. Średnie spalanie u mnie jest 6.6 spodziewałem sie około 6.2 także jak widać minimalna różnica. Natomiast ze spalania w mieście jestem zadowolony 7.4.
Cena do całkowitej jakości wydaje mi sie ze jest ciut za duza, co prawda podstawa jest nawet tania ale jak sobie chcesz wybrac i dołoży np. felgi skóre nawigacje no to za wszystko musisz dopłacać.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW [l/100km]

6,3