Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Opel Insignia w pigułce

Opel Insignia w pigułce

Sprawdź vin

Sprawdż raport historii auta, podaj numer VIN

Informacje o Opel Insignia I

Lata produkcji 2008 - teraz
Segment: Klasa średnia

Model klasy średniej (segment D), flagowy model Opla produkowany od 2008 roku. W ofercie marki zastąpił Vectrę i Signum. Powstały dwie generacje modelu – druga debiutowała na rynku w 2017 roku. Dostępny w wersjach sedan, liftback i kombi oraz uterenowionego kombi (Insignia Country Tourer). Dotychczas wyprodukowano ponad 900 tys. egzemplarzy modelu. W Wielkiej Brytanii oferowany jako Vauxhall Insignia, w Chinach i Ameryce Północnej – jako Buick Regal, zaś w Australii – jako Holden Insignia oraz Commodore. Nazwa modelu pochodzi od łacińskiego słowa „insigne”, które oznacza godło, herb lub klejnot.

Użytkownicy flotowych samochodów zacierają ręce, bowiem Opel przygotował dla nich coś naprawdę efektownego. W tej klasie jeszcze nigdy nie wyglądał tak bardzo premium.

~Powagosław

Mazda i Volvo. Te dwie marki zrobiły w ostatnich latach tyle dla designu eleganckich, ale przy tym dynamicznych limuzyn, ile Twoja żona robi każdego dnia, żebyś nie chodził do pracy w pogniecionej koszuli. Nowa Insignia czerpie z tego dorobku garściami. Ale kreatywnie.

~Luzacjusz

Dane techniczne Opel Insignia I

Moc silników 110–325 KM
Pojemność silników 1,4–2,8 l
Prędkość maksymalna 185–270 km/h
Przyspieszenie 0-100 6,0–13,8 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Opel Insignia I
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 3880
Koszt ogólny 21,60 PLN
LPG29.74 PLN
ON42.19 PLN
PB58.86 PLN
Wydatki serwisowe 3,49 PLN Pozostałe wydatki 16,81 PLN

Publikacje o Opel Insignia

Newsy o Opel Insignia