Oceny Opel Kadett D Hatchback 1.6 D 54KM 40kW 1982-1984

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Opel Kadett D Hatchback 1.6 D 54KM 40kW 1982-1984

~Łukasz
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Bardzo lubię to auto. Jednym z jego niepowtarzalnych glownych atutow są ceny czesci - np klocki hamulcowe od 20 zł, tarcze od 50 zł kpl, amortyzatory - od 70/kpl. Czesci sa zbiezne z reszta opli i np lanosow, wiec z dostepnoscia tez nie ma problemu
~Kobieta_Pracująca
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
22letnie auto z duszą. Jak na nieznany przebieg (przy tylu latach może to by nawet 383tys. albo i więcej, ja sama w 1,2 lata zrobiłam nim prawie 50tys.km) samochód trzyma się dobrze. Polecam, ale młodszy rocznik. Bagażnik jak w małej ciężarówce - przewieziesz prawie wszystko. A na pewno spokojnie wchodzi kuchenka gazowa, 2m deski, choinka pod sufit i cała masa innych rzeczy, których przewozu nie pomnę...I zawsze klapa się zamykała !
3,7
~ZIbu
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
samochód ok wady to tylko dlatego ż to stare auto. ale wytrzymałośc konstrukcji naprawdę super ( czołówka przy 80 km kolo mi wyjechał)naszczęscie nic się nie stalo siła udeżania w tym samochodzie idzie w dół złąmana rama no ale tu życie jest ważne
2,6
~anzelm@poczta.fm
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
niegdy więcej niemca.... ubustwo straszne w środku archaiczna sylwetka a w moim kadecie redzewiejeącna na potęge karoseria obecnie mam tipo z dużo większym przebiegiem i oceniam z perspektywy czsu że to niebo a ziemia
3,5
~Yaroo$
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Najwazniejsze ze auto po 17 latach w miare bezawaryjnie jezdzi jest dosyc ekonomiczne i jak na swoja klase bardzo pojemne pozatym calkiem ladnie sie jeszcze prezentuje (to juz kwestia utrzymania ale moj jest nawet calkiem calkiem), pomimo sporadycznego wystepowania usterek wiekszosc z nich bardzo latwo da sie naprawic nawet bez specjalnych uzdolnien "mechanicznych"
~Arturro
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Blacha lepsza niz w nie jednym 15 lat mlodszym polonezie :)
~romeg
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
bardzo ekonomiczny pojemny samochód, za tą cenę nie kupicie nic lepszego
3,7
3,8
~Deeptrip
~Piotrek
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Ma jednakowe przyspieszenie na każdych obrotach, jak na diesla całkiem nieźle. Dot. skrzyni 4 (Silnik)
Opel Kadett D Hatchback