Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

pentla, 17 lat temu
Silnik 1.3 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1986
Opel Kadett E Hatchback 1.3 i 60KM 44kW 1985-1989 - Oceń swoje auto
auto jak chodzi to chodzi,te pierdoły można pominąć,zawsze jesteś u siebie,możesz holować na warsztat do znajomego,ale auto na trasie nie może padać,będę zmieniał
silnik na gazie pracuje bardzo dobrze
jezdze nim 2 lata i skrzynka chodzi bez problemów
po wymianie drążków i innych elementów zawieszenia,przez jakiś czas jest ok,ale potem znowu coś puknie czy stuknie
widoczność jest dobra,mam 178,wszystko w lusterkach widzę,nie muszę sie odwracać za siebie
siedzę wygodnie,i dojście do radia jest trochę...muszę się pochylać, do popielniczki też
zimą bardzo dobre,zanim odśnieżę to zdąży się nagrzać,latem dość zimne powietrze przez wentylatory,zawsze okno można otworzyć:)
dużo miejsca
z malucha się przesiadłem więc dla mnie spox
na gazie na trasce min.6,5/miasto 11/średnio 8, bardzo oszczędny
za tą kasę można pojezdzić,ale na długą trasę odradzam,albo ja mam pecha,na dwa wyjazdy dwie wtopy,bardzo denerwujące,nie chodzi o pieniądze bo te były,ale znajdzcie mi w bieszczadach na serpentynach elektryka,pozdrawiam
bardzo dużo właśnie drobiazgów,przeważnie elektryka,szczotki to na alternatorze a ostatnio na rozruszniku,modół,styki przy instalacji gazowej
zawiódł dwa razy i to raz przy wyjezdzie na urlop,my zapakowani aten gaśnie 2 km od domu,okazał się modół ,2 raz kolejne wakacje tym razem powrót 900 km do domu,auto staje,po 3 dniach powrotu 3 elektryków i pare stówek w plecy,dojechaliśmy,okazało się brak ładowania,ogólnie długa historia

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 i 60KM 44kW [l/100km]

11,0