Oceny Opel Kadett E

Najnowsze oceny Opel Kadett E

3,2
~łukasz
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
wiadomo auto ma swoje lata, przez dwa lata przejechałem nim ponad 32000 kilometrów. Zawsze dojechałem do celu, zawsze odpalił. Bardzo tanie części, jak ktoś ma smykałkę do mechaniki może wszystkie wymiany i naprawy robić pod domem. Ja za poważne rzeczy się nie zabierałem ale skoro wymiana rozrządu z częściami kosztuje nie więcej niż 200 złotych to lepiej żeby lepiej zrobił to człowiek, który robi takie rzeczy na co dzień. Idealny samochód dla...
4,1
~n11
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Przedewszystkim auto naprawdę oszczędne. Pomimo swoich 24lat na karku dalej daje radę ;) Jeżdżę swoim kadettem jakieś 4 lata, jedyna poważniejsza usterka jaka mi się trafiła to wżery na głowicy, stąd problem z temperaturą wody. Głowicę kupiłem za 100zł, z robocizną wyszło jakieś 200złotych także koszta są naprawdę niskie. Jedyny minus to głośność- na trasie gdy się spieszymy czasem ciężko usłyszeć własne myśli, ale nie oczekujmy zbyt wiele....
~jars4
Hatchback 1.6 D 54KM 40kW
Świetny, piękny opływowy samochód - bardzo trwały mechanicznie i oszczędny - silnik nie do zajechania. Gorzej z rdzą - pojawia się na progach i tylnych nadkolach - trzeba niestety to zrobić - na rynku jest wiele części zamiennych do tego modelu - tzw. reperaturki, ale jak wiadomo naprawy blacharskie nie należą do tanich, więc opłaca się kupić drożej zadbany egzemplarz. Dziś nie robi się już tak trwałych samochodów - mój ma 251 tyś. km...
~Rafalkom
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Lepszego innego kandydata na pierwsze auto nie mogłem sobie wymyślić. Auto jest naprawdę super, szkoda taki samochód kiedyś złomować. Do tego proste jak drut, naprawy można wykonywać samemu, w sam raz auto dla kogoś chcącego się podszkolić z mechaniki.
~przsli007
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Przez tyle lat samochód zarobił na siebie. Dopiero 2 tygodnie temu zrobiłem porządny remont: wymiana progów, zawieszenia i przewodów hamulcowych, tarcz, klocków hamulcowych, gumy na wachaczach, i mozna jezdzic kolejne 22 lata;)
~P.
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
tylko blacha jest tu czymś gorszym.Reszta jest bardzo dopracowana.Zawieszenie pancerne nie ma się do czego przyczepić.Jak każdy Opel ma cos dobrego w sobie.Mój następny samochód to tez Opel ale kadetta pamiętam do tej pory.
Dziennik kosztów dla Opel Kadett E
3,2
8,2
9,5
~Łezka
Hatchback 1.3 S 75KM 55kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu , bardzo go lubie i nie wyobrażam sobie żeby w moim garażu stał inny samochód. Wozi mi \" tyłek \" 18 lat , woził moje dzieci , które dzis czasem z niego korzystają , robił u mnie za ciężarówkę , limuzynę , ciągnik przyczep i nigdy nie zastrajkował. Choć ma te 26 lat nadal wygląda świeżo choć rdza sie pojawia.
4,1
~Tygrys
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Gdyby nie dziadowska blacharka, która ściąga rdzę jak magnes, można by powiedziec, że to doskonałe auto. Wyposażenie może nie jest zbyt bogate, jakość użytych materiałów mogła by być nieco lepsza, ale niezawodność i prostota umożliwiająca łatwe naprawienie usterki stawia w moim przypadku Kadeta na 1 miejscu. Miałem wiele aut
3,8
~bolszewik
Hatchback 1.3 N 60KM 44kW
Myślę, że jak na auto które ma 22 lata jest bardzo dobrze. Auto się nie psuję, ale wiadomo od każdej reguły wyjątek więc jak już się popsuje to są tanie części i b. dobrze dostępne. Wyposażenie na 80 lecie Opla. Welur, lakier metalic, alufelga, szyberdach jak na 88r. toż to luksus;p.
1,6
~kadar
Hatchback 1.6 i KAT 75KM 55kW
Okrutna beznadzieja.Rozwiązania techniczne rodem z klocków lego....może w klockach się sprawdzają. Najgorszy z możliwych wyrób samochodopodobny. Gnije w oczach i zabiera mnóstwo czasu i kasy na ciągłe samodzielne naprawy. Kondycja firmy Opel odzwierciedla jakość wyrobów.