Ocena kierowcy - Opel Kadett E Hatchback

zadowolony posiadacz Kadetta, 20 lat temu
Silnik 1.6 S 82KM 60kW
Rok produkcji 1991
Opel Kadett E Hatchback 1.6 S 82KM 60kW 1985-1991 - Oceń swoje auto
To samochód, którego nie warto pozbywać się bez poważnej przyczyny. Jaki polski samochód po 10 latach mu dorówna, w każdej dziedzinie??? Jestem jego właścicielem już 4 lata i dotąd wymieniam tylko terminowo olej, a zaznaczę, że bagnet jest zawsze czyściutki, wymieniałem układ wydechowy (bo niestety nasze wydechy nie są najmocniejsze) i szybę, którą stukła mi ciężarówka wioząca jakieś gruzy. Czy to dużo??? Nie dokładam do niego naprawdę nic, tylko lać paliwko i dalej...!
cichutko tak, że czasami trzeba się dobrze wsluchać żeby mieć pewność, że działa
nawet bardzo dobrze, bez żadnego wysiłku
po tylku latach już potrzebuje gruntownego przeglądu i pewnych napraw
to jest właśnie to co lubię w tym samochodzie, wszystko i wszystkich dobrze widzę
trzydrzwiówka jest bardzo ergonomiczna
prawdą jest, że zimą trzeba trochę cierpliwości aż się nagrzeje
z przodu jest OK, ale tył w przypadku trzydrzwiówki jest troszkę ciasny, trudne wysiadanie z tyłu
jak na takiego staruszka to wcale nie skrzypi, trzeszczy, czy inne tam takie
cóż tu chcieć więcej: miasto około 7/100 a trasa nawet 6/100!!!!!!
myślę, że ich ceny trzymają się stosunkowo równo od kilku lat. Choć nie kupiłem go tano bo za 12 000 to nie żałuję.
dziwne pytanie? z drobiazgów najbardziej podoba mi się przestrzeń jaką posiada bagażnik
może to nie usterka, bo pytanie głupio sformułowane, ale na tak wyprofilowanej kanapie tylnej jaką posiada trzydrzwiówka, bardzo źle montuje się foteliki dla dzieci
Opel Kadett E Hatchback