Ocena kierowcy - Opel Meriva I

Rafalek i Beatka:D Będzin rabe.fm@interia.pl, 18 lat temu
Silnik 1.6 ECOTEC 100KM 74kW
Rok produkcji 2003
Opel Meriva I 1.6 ECOTEC 100KM 74kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Dobry rodzinny samochod, godny polecenia. Duzo miejsca w srodku, rewelacyjny sytem siedzien. Dobry uklad jezdny. Ladnie wygladajacy z zewnatrz, szczegolnie z orurowaniem:D. Polecam
Jak do tej pory wszystko ok. Odnoszac sie do innych komentarzy moj silnik nie bierze oleju ani kropli. W stosunku do pojemnosci i masy silnik sprawuje sie bdobrze. Elastycznosc znakomita na 4 tym biegu mozna jechac 40/h
Haczy ale mozna sie przyzwyczaic
Doskonaly dobrze trzyma sie drogi Nic nie mozna zarzucic
Widocznosc dobra do slupkow mozna sie przyzwyczaic, duze lusterka, rewelacyjne zalamanie na lusterku kierowcy "martwy punkt"
Nie narzekam ale mogloby byc lepiej
Duzo miejsca Rewelacyjne rozwiazanie tylnych siedzen Jeszcze raz rewelacja
Nie nazekam
Jest doskonale jak na mase samochodu ale wydaje mi sie ze tu duzo zalezy od silnika
Cena przyzwoita, szczegolnie w tegorocznych promocjach. Zreszta zawsze mozna sie potargowac.
Trzeszczaca tapicerka ktora musialem sam rozmontowac i dokrecic bo w oplu to cena taka ze szkoda gadac a poza tym to znajac zycie pewnie by nie dali rady 2 przepalone zaroweczki a tak to ok
Na gwarancji wymiana klockow hamulcowych "piszczaly". Przy 13000 km na dlugich trasach samochod gasl. Po konsultacji z serwisem opla okazalo sie ze zawor recyrkulacji spalin jest do wymiany,ale proponuje odkrecic zawor i wyczyscic powierzchnie stykajace sie z kolektorem "chodzi o nagar" ewentualnie wymienic uszczelke U mnie to pomoglo i zrobilem juz 15000 km bez zadnego problemu z zaworem. Po 20000 km zaczely dochodzic dziwne odglosy z kolumny kierownicy (trzeszczenie) po kolejnej wizycie w servisie opla stwierdzili uszkodzony silnik wspomagania. LECZ CENA BYLA ZABUJCZA.Moja dociekliwosc i upartosc znowu wziela gore. Rozkrecilem i znalazlem przyczyne. Nie bede opisywal wszystkiego bo moze ktos pracuje w oplu a po co mu mam ulatwiac prace. Jak ktos potrzebuje pomocy prosze pisac na maila rabe.fm@interia.pl

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 ECOTEC 100KM 74kW [l/100km]

7,8